“Sanırım bu tür bir parayı kazanmak için pek bir şey yapmadım”: Cameron Green, Rs 17.5 crore fiyat etiketi | kriket haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
YENİ DELHİ: Avustralyalı çok yönlü kameron yeşili Cumartesi günü, 23 yaşındaki oyuncu Mumbai Kızılderilileri tarafından 17.5 Rs’ye kaçırıldığında, Hindistan Premier Ligi tarihindeki en pahalı ikinci müzayede satın alma işlemi olurken, parayla sarsıldı.
Ancak Green, oyuncu müzayedesinde aldığı türden parayı kazanmak için “pek bir şey yapmadığını” düşünüyor. Green, büyük cüzdanın onu veya kriket oynama şeklini değiştirmeyeceğini söyledi.
Green, “Dürüst olmak gerekirse, bunu hak edecek pek bir şey yaptığımı düşünmüyorum.
“Adımı müzayedeye çıkardım ve birdenbire oldu. Kim olduğumu, nasıl düşündüğümü ve kriketime olan tüm güvenimi değiştirmiyor. Umarım çok fazla değişmemişimdir” diye ekledi. .
Green, Delhi Capitals, Royal Challengers Bangalore ve Mumbai Kızılderilileri arasındaki bir teklif savaşından sonra Kochi’deki müzayedede en pahalı ikinci satın alma olarak ortaya çıktı. İngiltere Sam Curran IPL tarihindeki en pahalı müzayede alımı oldu ve 18,5 Rs karşılığında Punjab Kings’e satıldı.
Green, kendisi gibi her işi yapabilen biri için iş yükü yönetiminin uzun ömürlülüğün anahtarı olduğunu söyledi. Bel problemleri nedeniyle bowling yükünü azaltmak zorunda kalan genç, bir topa vuran oyuncu ve bir bowling oyuncusu olarak mükemmel olmaya çalışıyorsa, anahtarın öncelik vermek olduğunu ekledi.
“Bence öncelikleriniz değişiyor. Sadece bir bowling oyuncusu olduğunuzda bowlinginize çok dikkat ediyorsunuz. Bu ritme sahipsiniz çünkü temelde vuruş başına 20 over bowling oynuyorsunuz. Muhtemelen ana fark bu (bir bowling oyuncusu olmakla ve çok yönlü olmak).
Green, “İkisini de eşit derecede iyi yapmaya çalıştığınızda zor. Birine öncelik vermeye çalışmalısınız çünkü her ikisi için de çok çabalarsanız kendinize çok fazla baskı yapmış olursunuz” dedi.
Maçtan önce vuruşlarına öncelik verdiğini, maç günlerinde ise bowlingine daha fazla önem verdiğini sözlerine ekledi.
“Maçtan önceki haftalarda vuruşlarıma öncelik vermeye çalışıyorum. Maç gününde o hafta çok sayıda topa vuruyorsunuz, bu nedenle bowlinge öncelik vermek ve vücudunuzu düzeltmek, önceden yaptığınız tüm antrenmanları desteklemek, ” dedi Yeşil.
(PTI girişi ile)