Roger Federer, Wimbledon’a katılmayı reddettiğinde ‘Bu turnuvayı sekiz kez kazandım, lütfen bana inanın!’ dedi | tenis haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
YENİ DELHİ: Tenis efsanesi Roger Federer, tutuklandığı sırada bir talk show’da şaşırtıcı bir anekdot paylaştı. Wimbledon Kapıdan giriş yaptı ve ardından kulüpten üyelik kartı taşımadığı için kulübe girişini reddetti. Tüm İngiliz kulüpleri.
Tüm zamanların en başarılı çim kort erkek oyuncusu olan sekiz kez Wimbledon şampiyonu Federer, bu olayı kendisiyle paylaşınca ikiye bölündü. Trevor Nuh ‘nin bir bölümündegünlük gösteri‘.
“İçerdeydim Tokyo sponsorum Uniqlo için. Son zamanlarda dizim pek iyi olmadığı için dizim hakkında ikinci bir görüş almak için bir doktora görünmek üzere Londra’ya geri döndüm. Wimbledon’a orada olabileceğimi söylemek istemedim ve (All England) Kulübüne uğramak için zamanım olup olmayacağını bilmiyordum çünkü eve, aileme uçacaktım. ”

Her zaman bekleriz @rogerfederer
😅
🎥
@TheDailyShow https://t.co/3XKRS7C6nd

— Wimbledon (@Wimbledon) 1670585873000
Federer, doktoruyla görüştükten sonra, eve dönüş uçuşuna iki saat kala Wimbledon’u ziyaret etmeye karar verdi. Ancak, turnuvanın oynanmadığı zamanlarda sahaya hiç gitmemişti.
“Bu yüzden normalde misafirlerin girdiği kapıya gidiyorum. O sırada yanımda olan koçuma birazdan güvenlik görevlisiyle görüşeceğimi söylüyorum.” Federer, guarda, “Wimbledon’a nasıl gidebileceğimi merak ediyordum. Kapı nerede? Kapı nerede?” Gardiyan daha sonra Federer’e “Üyelik kartınız var mı?” diye sordu.
“Wimbledon’ı kazanırsanız, otomatik olarak üye olursunuz. Bu yüzden ‘Hayır, üyelik kartım yok ama üyeyim ve sadece nereden girebileceğimi merak ediyorum’ dedim ve “Evet ama üye olmak zorundasın” dedi. “Sana tekrar soruyorum nereden girebilirim” dedim ve o da “Diğer taraf ama üye olmalısın” dedi. . ”
“Bu yüzden ona son bir kez bakıyorum ve çok üzgünüm. Bunu söylediğime inanamadım ve hala inanamıyorum çünkü bu konuda kendimi hâlâ kötü hissediyorum. Ona bakar ve ” bu turnuvayı sekiz kez kazandı. Lütfen bana inanın, ben bir üyeyim!” Federer şovda açıkladı.
Daha fazla detaylandıran Federer, rastgele bir kişinin yanından geçip onu tanıdığında diğer tarafa geçmek ve arabadan inmek zorunda kaldığını söyledi. ‘Bay. Federer, burada Wimbledon’da olduğuna inanamıyorum. Selfie çekebilir miyiz?” Federer hemen kabul etti ve diğer gardiyanlar onu içeri aldı.
20 zaman büyük slam şampiyon kısa süre önce tenis turnuvasına katıldıktan sonra rekabetçi tenisten emekli oldu. lav bardağıbu onun son turnuvasıydı.