Paris'te nişanlandı. Tokyo'da Paloudova: Joy'a bronz madalya kazandı.

QasiM

Global Mod
Global Mod
On bir yaşında Son yılların en genç beş Çek Olimpiyatçısından biri oldu. Koleksiyonunda o madalyalar, bronzlar ve gümüşler var. Ne kadar yanıldığı çok açık. Fransa'nın başkentinde neyi düzeltmek istiyor?

Olimpiyat Oyunları uzun zamandır kafamdaydı, k.Çorbaya bakmadan kendi işimi yapacağım, elimden geleni yapacağım ve sonra ne kadar ileri gideceğimi göreceğim.

25 yaşındaki Paloudov, prömiyeri beş halka altında tamamlayacak ve on altı yıldır ilk Çek hızlı kanocu olarak yarışta yer alacak.

Gerçek değil, gülümse.

İkilinin Olimpiyat etkinliğinde karşılaşıp karşılaşmaması, Mayıs ayının başında Mart ayında Szeged'de yapılacak ek bir Avrupa elemesinde kararlaştırıldı. Kesinlikle orayı aldı, ama o? Onunla pek uğraşmadı.

ASTN PR. Kayakçı Josef Dostl, ortağı Aneka Paloudov'un Olimpiyat elemeleri sonrasında herhangi bir duygu belirtisi göstermedi.

İlk sezonun zirvesiydi. Ama işe yarayacağından pek emin değildim. Yarış küçüktü, rekabet büyüktü ve bu benim sezondaki ilk uluslararası yarışmamdı ki bu her zaman zordur.

Szeged'de elemeyi en hızlı sürede kazandı ve doğrudan finale yükseldi. Ve onun içinde bir tür öldü. Biletleri almam gerekiyordu!

Kahvaltıdan sonra kendi kendime şöyle dedim: Evet, hatta mm. Kendime olan güvenimi artırdım ve ne zaman istediğim gibi sonuçlanacağı düşüncesiyle sonuna kadar gittim, belki mm.

Köpek ve köpeği Dostl onu koşarken izlediler. Çok sinirliydim. Ama bunu Aneka'ya aktarıp baştan çıkarıcılığını bozmamak için bunun bilinmesine izin vermedim. Sinirlerimi bu şekilde bastırdığımı ve ancak başlangıç için giyindiğinde sinirlerin tamamen patladığını anlattım. Başarılı olduğunda uzun zamandır olmadığım kadar yalnızdım. Bu, Radek'le birlikte Tokyo'da olduğumuz zamanlardaki gibi bir telaşla kıyaslanabilir.

Paloudov daha sonra sürat kanosu yapmaya başladı. Çocukken, 12 yaşında yokuş aşağı kayak yaptığı vahşi su slalomuna bindi ve aynı zamanda dünya şampiyonu unvanını da kutladı.

Aneka Paloudov'un Macaristan'ın Szeged kentindeki Dünya Oyunları'ndaki kanosu.

Sakin sularda ve yüksek bir bisikletle Prag'a doğru yola çıkmaya başladı. Arkadaşlarım beni spor salonuna götürdü, deneyeceğim, dedi bir keresinde. Sonra barda bana bağırdılar: Ben de onlarla ulusal şampiyonaya gideceğim.

İlk başta istemedi. Sonunda fırın kükredi. İyi bir seçim, hemen kilometrede gümüş madalyayı kutladı.

Üniversitede okumak şu anda bile spor kariyeriyle birleşiyor. Bu yıl 100. yılını ve mimarlık üzerine tezinin BUT'ta savunulmasını bekliyordu.

Yeniden yeterlilik sırasında bile teknenin yanında oturdum ve sınavdan önce diplomanın görselliğini ayarladım. Buna değdi, sen bir asırlık insandın ve ben Avrupa Şampiyonası'ndan sadece iki gün sonra savunmamı yapmıştım. Ama işin iyi tarafı, baştan çıkarılma konusunda tedirgin olmaya başladığımda bisiklete sığındım ve tam tersi.

Ayrıca öğrenim alanında da başarısız oldu. O bir mühendis ve doktor olmayı planlıyor. Dostl'un kendisine Krumlov Eskimo'da evlenme teklif etmesi de spor çalışmaları ile geçen harika bir yılın ödülüydü.

Bana biraz altın kazma gibi göründüğü doğru. Ne kadar uykulu olduğunu öğrendiğimde Dostl kahkaha attı. Ama kendimi savunmak için yüzüğü seçtim, o Szeged'e gitmedi. Ve ocak ayında doğdum. Yani bunun Olimpiyatlarla ya da unvanla hiçbir ilgisi yok.

Balık cesareti var. Böylece Paloudov, balıklarla yeterince bağlantısı olduğunu düşünerek gülümsedi.

Her zaman şaka yaptı, emo elini tuttu ve ben yirmi beş yaşında olacağım. Alabalıkların yakalanmasına ve 25 santimetreye ulaştıklarında izin verilir. O zamana kadar zayıf olduğumu sanıyordum, diye açıkladı gülerek. Üzerine tıklamak imkansızdı, tam tersine çok güzeldi. Bir zamanlar villanın altındayım ama o an bunu beklemiyordum.

Josef Dostl, Macaristan'ın Szeged kentinde düzenlenen Dünya Kupası'na katıldı.

Beş yıldır evliler. Şimdi elbette dikkatinizi Pai'ye çevirin.

Yıl sonu hazırlıklarının zirvesinde, Olimpiyat Oyunları'nda heyecan 7 Ağustos'tan itibaren başlayacak.

Beraber yaşarız. Olimpiyat köyünde olmayacağız, çünkü gölün trafik işareti normal trafikte bile uzun süre pikada kalıyor, diye açıklıyor Paloudov ve Dostl da organizasyonu ve süreçlerden birini kaybedeceklerini övüyor. köy.

Ağustos ayında kanoya binmek için yola çıkalım. Artık suyun diğerlerinden farklı olup olmadığını test etmemize gerek yok, orada hepimiz yanıltıldık. Rüzgar nedeniyle rüzgar sörfüne de uygun olması dezavantajı olan bir göldür. Ama bazen böyle oluyor, bazen şartlar işliyor, bazen olmuyor. Ve eğer Tokyo'da yelken açmadılarsa, belki burada da yelken açabilirler.

Amacı her durumda açıktır.