Pardubice’deki baskın vaka nedeniyle bugün de devam ediyor, oturum ANO başkanlığında yürütülüyor

HakikaT

Global Mod
Global Mod
Bilgi almak için Sluby msta Pardubice ve Rozvojov fond Pardubice şehir şirketlerine gittiler.

Belediye başkanı ve milletvekilinin ofisleri girişte bulunmaktadır. Kriminal bilimci bütün gece buradaydı, dışarı çıkın, yakında bitecek. Belediye sekreteri Michal Zitko, her şehirde farklı bir polis ekibinin bulunması nedeniyle özellikle Mülk ve Yatırım Dairesi binalarında incelemenin daha uzun süreceğini söyledi.

Ona göre polis memuru bilgileri elektronik ve kağıt şeklinde alıyor. Belediye Başkanı Jan Nadrchal (ANO) ve yardımcısı Jakub Rychteck (ben Pardubice/SOCDEM) bu öğleden sonra yurt dışından bir iş gezisine çıkıyorlar.

Polis hâlâ Sluby msta Pardubice şirketinin binasında. Şirket müdürü Klra Skorov, verileri kopyalayın, onlara tam işlevsellik sağlıyoruz dedi. Polis soruşturmasının devam ettiği Pardubice Kalkınma Fonu binası teknik nedenlerden dolayı bugün kapalı.

Davanın ana aktörleri bir polis memuru tarafından Hradec Krlov’daki polis merkezine götürüldü ve şu anda orada sorgulanıyorlar.

Pardubice davası nedeniyle saat 16.00’da Prhonice’de başkanlık EVET’te olağanüstü toplantı yapıldı.

Bay Charvt benim için büyük bir hayal kırıklığı. ANO hareketinin başkanı Andrej Babi, Çek televizyonuna, Pardubice’nin eski belediye başkanı, mevcut meclis üyesi, yönetim kurulu üyesi ve Pardubice Kalkınma Fonu’nun eski editörü hakkında şunları söyledi: ODS’den bize gelen daha fazla insanı teşvik etmeliyiz. Edinilen bilgiye göre zalimler arasında yer alıyor.