OPSC AAO Mülakat 2023 Takvimi opsc.gov.in adresinde yayınlandı, ayrıntıları buradan kontrol edin

ManK

New member

YENİ DELHI: Salı günü Odisha Kamu Hizmeti Komisyonu yayınladı OPSC AAO Mülakat 2023 Takvimi. Tarım Görevlisi Yardımcısı pozisyonu için mülakat turuna çıkacak adaylar, programı opsc.gov.in adresindeki resmi web sitesinde kontrol edebilirler.
Resmi duyuruda, “Aşağıdaki adaylarla ilgili görüşme, 10 Nisan – 18 Nisan 2023 tarihleri arasında (resmi tatiller hariç) 19, Dr. P. K. Parija Road, Cuttack – 753001 adresindeki Komisyon ofisinde yapılacaktır.”
Belge doğrulama ve mülakat turuna katılmak üzere toplam 530 aday seçildi. DV ve mülakat, 09:00 AM ve 13:00 PM olmak üzere iki vardiya halinde yürütülür; ve sırasıyla 10:45 ve 15:00.
İşe alım kampanyası, 2022-23 tarihli Advt No. 04 kapsamında Odisha Tarım ve Çiftçi Güçlendirme Departmanındaki toplam 261 Tarım Görevlisi Yardımcısı (AAO) boşluğunu doldurmak için yürütülüyor.
Nasıl kontrol edilir OPSC AAO Mülakatı 2023 plan?
1. Adım: adresindeki resmi web sitesini ziyaret edin. opsc.gov.in
Adım 2: Ana sayfada “Mülakat İlanı – Ziraat Memur Yardımcısı Alımı (İlan No. 04/2022-23)” yazan linke tıklayınız.
3. Adım: Yeni bir PDF dosyası indirilecektir.
4. Adım: PDF’yi açın, bildirimi okuyun ve görüşme verilerini görüntüleyin.
Adım 5: Daha fazla referans için programı indirin.
OPSC AAO 2023 konuşma programı

Adaylar, çevrimiçi başvuru formlarının kağıt kopyalarını, dört adet vesikalık fotoğraf, ilgili tüm sertifikaların, belgelerin, kimlik belgelerinin vb. ev yapımı kopyalarını orijinalleri ile birlikte yanlarında bulundurmaları gerektiğini not edebilirler.
Daha fazla ayrıntı için adaylar OPSC resmi sitesini ziyaret edebilirler.