Onu arabaya yerleştirilen bombayla boğdular. Mahkeme savunma anlaşmalarına karar verir

HakikaT

Global Mod
Global Mod
Kotas ve Tokr, Justin PP tarafından mahkemeye çıkarıldı. Kotas, senato başkanı Petr Blako’ya endişeyle baktı. Tokr yere bakıyordu.

Biz anlaştık. Milletvekili Ji Valsamis, sanığın gönüllü olarak suçlu ilan edildiğini söyledi. İkincisi, denetimli serbestlikle birlikte 15 yıla kadar hapis cezası konusunda sanıkların avukatlarıyla anlaştı.

Ancak savunma avukatları mülk için daha yüksek mali tazminat konusunda anlaşmak zorunda kaldı. Ailenin temsilcisi, çiftin birlikte merhumun annesine bir milyon kron ve mirasına da 1,37 milyon kron ödemesini talep ediyor.

Tek ailelerine sarılı oldukları için çok büyük acılara neden oldular. Ailenin temsilcisi de açıklamasında, kendisinin defalarca hayatının sonunu, bu hiç olmasaydı neler yaşayabileceğini ve acı çekmeye devam edeceklerini düşündüğünü ifade etti.

iDNES.cz’de bulunan ambalaja göre önceden doldurmuşlar. Başlangıçta Znmo’yu arabayı içlerinden birine imzalamaya zorlamak istediler ama o reddetti.

Kısa bir süre sonra sarılı adamlardan biri ona çarptı, yere düştü ve onu yerde boğmaya başladı. Suç ortağı ellerini kurbanın üzerine ovuşturuyordu. Çift daha sonra pakete göre soyunup yıkandı. Daha sonra cesedi intihar gibi görünecek şekilde düzenledi ve ona alkol verdi.

Daha sonra daireden bir dizüstü bilgisayar, ödeme kartları ve nakit para çaldılar ve ardından Almanya’ya gittiler. Kurbanın cesedi altı gün sonra bulundu.

Alkol ve uyuşturucunun etkisi altındaydılar

Çift birbirini tanıdı. Kotaş’ın ifadesine göre merhum, yaklaşık bir aydır birliktelik içindeydi ancak alkol ve uyuşturucunun etkisi altındaydı. Günlerdir uyumuyordum, bir litre votka ve yarım gram meth içmiştim. Kotas iki kez cezalandırıldı.

Her ne kadar yerine getirmiş olsak da, her şey etki altındaydı, ama bunu kastetmedik. Kotaş, “Uyuşturucu ve alkolün etkisi altındaydık, duyuların dolu olduğu yönündeki görüşlere katılmıyorum” dedi.

Ona göre suçun ardındaki saik ölüm cezası ve mağdurun emekli maaşının kaybedilmesiydi. Her ikisi de bilmedikleri yönünde gizli ifade verdi, çünkü kendilerine göre başka bir kadınla evlenen ve olayı bilen kuşçu Tokra da suçlanmıyordu. Onun için bir Pepsan arabası olmalıydı.

Ama o sırada dairede değildi, kıpırdanıyordu ve uykuya daldığında yatakta yaralandı. İkili, mahkeme önünde merhamet gösterdi. Mahkeme önünde öfkeme yenik düştüğüm diğerlerini de üzerimden atamıyorum diyen Kotaş, toprak anaya gönderdiği bir mektupta da pişmanlığını dile getirdiğini sözlerine ekledi.