ONLINE: Kadın biatloncuların son sprint'i. Voborníková bitiş çizgisinde ilk on arasında yer almadı

QasiM

Global Mod
Global Mod
O, eek'in ilk başlayanı Tereza VobornkovNoel'den önce Lenzerheide'de bu disiplinde vefat eden. En son Soldier Hollow'da görüldü ve orada tek bir hatayla öldü.

Genel olarak, 25 yaşındaki baştan çıkarıcı kadın Dünya Oyunlarında 16. sırada yer aldı ve bu da onu sezonun en kötü Çek biatloncusu yaptı.

ONLINE: Canmore'daki sprint biatloncuları

Detaylı bir raporla takip ediyoruz.

ABD'nin başarısı üzerine inşa etmek istiyor Markta Davidov. Sezonun sıfırdan başladığını düşünüyorum, Davidov iDNES.cz için Utah'taki pistlerde konuştu, sprint'i on birinci olarak bitirdi ve ardından Belçika'nın en iyi yedinci zamanı sayesinde yarışta dokuzuncu sıraya yerleşti. .

esk başlar

11. Vobornkov 17:45:30
28. Davidov 17:54:00
39. Jislov 17:59:30
75. Çarvtov 18:17:30
87. Otcovsk 18:23:30

Yapıştırılmış formu Kanada'ya da getirmek istiyor.

Geçen sefer orayı çok beğenmiştim, sıcaklık eksi 30'du. Yarışı dayanıklılık yarışında bitirmiştim o zaman, Canmore'u hatırladım.

ABD'deki sonuç dışında Davidov'un sprintleri bu sezon hiç işe yaramadı; hem Vobornkov hem de Jessica Jislov Ve Lucie Charvtov.

Jislov, ABD'de tek bir ceza çemberi bile olmadan sprint'i kazandı, ancak yavaş hızı nedeniyle ilk ona girdi. Geçtiğimiz sezon ilk disiplinli ilk yönetim kurulunu da yaşadı, sezon başında Hochfilzen'de kusursuz bir liderliğin ardından bunu kapattı.

Disiplindeki genel Çek Cumhuriyeti'nde en iyi sonucu elde eden Charvtov, sondan bir önceki yarışa başlıyor. Ocak ayında Ruhpolding'in güneyinde tek bir hatayla sekizinci sıraya ulaşmayı başardı.

Seçkinler arasında bir çeşit baştan çıkarma var Kristna Otcovsk, bir hafta önce Soldier Hollow'da ilk kez sahneye çıktı ve bu hatalardan dolayı iki sıra farkla kura çekimine katılmayı başaramadı. Bugün verilebilir mi?

Dünya Kupası genel reytinginde ldryn var Ingrid Tandrevoldov İkinci İtalyan kadının 73 puan önünde Lisa Vittozzi. Bugün veya ayın 23'ünde bitirmezse görevini kaybetmeyecek. Sıralamalı sprintte konumu biraz daha sıkı.

Nh hızı için on sekiz puan Justine Braisazov-BouchetovÖte yandan baştan çıkarıcı kadına küçük kilolu glbus için mücadeleye katılamayacaklarını söyledi.

Tandrevoldov'un ikinci sırayı alacağından emin, kötü sonuçlar durumunda Fransız kadının performansını izlemek zorunda kalacak.