Euro 2024'te Almanya'da Gürcistan ile Çek Cumhuriyeti arasında oynanan bar maçından bir an.
| fotoğraf: Reuters
Napoli'nin yıldızı Khvia Kvaracchelija'nın bulunduğu Gürcistan'a uygun Tiflis stadyumunda oynanıyor. Teknik direktörlerin mücadelesi de ilginç: Eski Fransız milli takımı Willy Sagnol ev sahibi takımı yönetirken, değişiklik için konuklar ise Uruguaylı yıldız Gus Poyet.
Play-off'ların ilk turunda Gürcistan, Lüksemburg'u 2-0 yenerken, Kazakistan'ı 5-0 mağlup etti.
Euro mücadelesi saat 20:45'te Ukrayna'nın İzlanda ile karşılaşacağı Polonya'nın Wrocław kentinde ve aynı anda Galler'in Polonya ile karşılaşacağı Cardiff'te başlayacak.
ME yeterliliği
Bar 26/03/2024 18:00
geç
Montajlar:
Mamardavili Kvrkvelija, Kaia (C), Dvali engelia, Kitejvili, Kooravili, Kakabadze akvetadze, Zivzivadze, Kvaracchelija.
Montajlar:
Vlachodimos Baldock, Mavropanos, Chatzidiakos, Tsimikas Bakasetas (C), Kourbelis, Mantalos Masouras, Ioannidis, Pelkas.
Nhradnich:
Gugeavili, Loria Altunavili, Davitavili, Gooleivili, Gvelisiani, Kankava, Kvekveskiri, Kvilitaja, Loovili, Mikautadze, Citajvili.
Nhradnich:
Paschalakis, Athanasiadis Bouchalakis, Chatzigiovanis, Giakoumakis, Konstantelias, Koulierakis, Pavlidis, Retsos, Rota, Siopis, Zeca.
lut kartları:
lut kartları:
6. Kel
Karar: Marciniak Sokolnicki, Listkiewicz
Çevrimiçi rapora tıklayın
ME yeterliliği
Bar 26/03/2024 20:45
ME yeterliliği
Bar 26/03/2024 20:45
Karar: Orsato Carbone, Giallatini
| fotoğraf: Reuters
Napoli'nin yıldızı Khvia Kvaracchelija'nın bulunduğu Gürcistan'a uygun Tiflis stadyumunda oynanıyor. Teknik direktörlerin mücadelesi de ilginç: Eski Fransız milli takımı Willy Sagnol ev sahibi takımı yönetirken, değişiklik için konuklar ise Uruguaylı yıldız Gus Poyet.
ÇEVRİMİÇİ: Georgia ecko detaylı raporu dakika dakika izleyin |
Play-off'ların ilk turunda Gürcistan, Lüksemburg'u 2-0 yenerken, Kazakistan'ı 5-0 mağlup etti.
Euro mücadelesi saat 20:45'te Ukrayna'nın İzlanda ile karşılaşacağı Polonya'nın Wrocław kentinde ve aynı anda Galler'in Polonya ile karşılaşacağı Cardiff'te başlayacak.
ME yeterliliği
Bar 26/03/2024 18:00
geç
Montajlar:
Mamardavili Kvrkvelija, Kaia (C), Dvali engelia, Kitejvili, Kooravili, Kakabadze akvetadze, Zivzivadze, Kvaracchelija.
Montajlar:
Vlachodimos Baldock, Mavropanos, Chatzidiakos, Tsimikas Bakasetas (C), Kourbelis, Mantalos Masouras, Ioannidis, Pelkas.
Nhradnich:
Gugeavili, Loria Altunavili, Davitavili, Gooleivili, Gvelisiani, Kankava, Kvekveskiri, Kvilitaja, Loovili, Mikautadze, Citajvili.
Nhradnich:
Paschalakis, Athanasiadis Bouchalakis, Chatzigiovanis, Giakoumakis, Konstantelias, Koulierakis, Pavlidis, Retsos, Rota, Siopis, Zeca.
lut kartları:
lut kartları:
6. Kel
Karar: Marciniak Sokolnicki, Listkiewicz
Çevrimiçi rapora tıklayın
ME yeterliliği
Bar 26/03/2024 20:45
ME yeterliliği
Bar 26/03/2024 20:45
Karar: Orsato Carbone, Giallatini