Nefret edilen Camilla, kralın desteğidir. Halkla iletişim kurar ve monarşiyi kurtarır

HakikaT

Global Mod
Global Mod
Uzun süredir Gloucester gününde İngiliz kraliyet sarayında ve BBC muhabiri Michael Cole, bunun dikkate değer bir değişiklik olduğunu söyledi. Bence sen Camilla'sın, Kraliçe Camilla kesinlikle hak ettiği saygıyı gösterecek. Alışılmadık derecede iyi bir iş çıkardığını ekledi.

Kral yakın zamanda halka açık faaliyetlerini iptal etti ve şu anda belirsiz bir kanser türü nedeniyle tedavi görüyor. Prenses Kate ameliyattan sonra iyileşme sürecinde ve kocası William ona yakın olabilmek için kenara sığındı. AP hakimi, eğer şimdi işe taşınıyorsa, Camilla o dönemde aileye gerçekten yardım etmişti.

Bir İngiliz aptalının, adındaki diken yüzünden yeni bir partneri içmemesi uzun zaman aldı. Evlilik dışı ilişki, Charles'ın sevgili Prenses Diana ile olan birlikteliğinin sona ermesinden önce gerçekleşti. Prens William ve Harry'nin anneleri 1997'de bir araba kazasında öldü.

Brit'in, o zamana kadar Parker Bowles adını kullanan Camille'e olan nefreti, 2005 yılında geleceğin kralıyla evlendiğinde biraz azaldı. AP, Karlov'un dikene aptalca tırmanışından sonra halk tarafından tamamen onarıldığını kaydetti. 70 yaşındaki kraliçe yüzden fazla hayır kurumu ve projesinde rol aldı. Okuma yazma bilmemeye karşı mücadeleden, aile içi şiddet mağdurlarına destek ve yaşlılara yardıma kadar çeşitli hayırseverlik faaliyetlerinde bulunuyor.

Sana ödül gönderecekler mi?

Ve kısa bir süre önce, bir zamanlar medyanın tasvir ettiği gurur verici imajdan hoşlanmayan bir kadın, Londra'daki Yabancı Muhabirler Birliği'nin yıllık ödülünde yaptığı konuşmada tüm gazetelerin sempatisini kazandı. Ailemde bir gazete var, bu yüzden yıllar içinde bir veya iki makale yayınladım, mektubun tamamına güldüm.

Ama en önemlisi kralları halk yaptı, ben mesafeli bir halktım. Kraliyet ailesinin ataları hastaneye bile tek başına giderken Camilla, Manela kafatasından çıkarıldığında ona eşlik etti ve olması gerektiği gibi ona destek oldu. Birkaç gün önce konser gecesi, atın durumunu soran insanlara uğradı ve onlara atın çok iyi durumda olduğunu söyledi.

Şu anki İngiliz hükümdarı Sally Bedell Smith hakkındaki biyografik kitabın yazarı olarak size çok minnettarım.

Her zaman değil ama aynı. Karl'ın küçük oğlu Harry, anılarında onu yıllar önce karanlıkta kendi imajını çizmeye çalışmakla, kendisi hakkında basına bilgi vermekle suçlamıştı. Ne olursa olsun, Camillo'nun içinde bulunduğumuz zor zamanlarda kraliyet ailesine paha biçilmez bir katkı olduğuna şüphe yok.