NEET PG Scorecard 2023 nbe.edu.in’de yayınlandı, nasıl kontrol edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır

ManK

New member

YENİ DELHİ: Ulusal Tıp Bilimleri Muayene Kurulu’na göre NEET PG 2023 puan kartı bugün, 26 Mart 2023. Ulusal Uygunluk cum Giriş Testi (Lisansüstü) sınavına giren adaylar, puan kartlarını şu adresteki resmi web sitesinden kontrol edebilir ve indirebilir: nbe.edu.in.
bu NEET PG Sınavı 2023 5 Mart 2023 tarihinde uygulandı. Sonuç 14 Mart 2023 tarihinde açıklandı. Şimdi Sınav Kurulu, sınava giren adayların puan kartını yayınladı. Adaylar, bilgilerini resmi portala girerek puan kartını görüntüleyebilirler.
İndirmek: NEET PG 2023 Puan Kartı
Adaylar, NEET PG 2023 Puan Kartını kontrol etmek ve indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirler.
Nasıl kontrol edilir NEET PG Puan Kartı 2023?
1. Adım: nbe.edu.in adresindeki resmi web sitesini ziyaret edin
Adım 2: Ana sayfada NEET PG sekmesine tıklayın
3. Adım: Şimdi NEET PG 2023 aday girişine tıklayın
4. Adım: Yeni bir sayfa açılacak, kimlik bilgilerinizi girin ve gönderin
Adım 5: Sizin NEET PG Puan Kartı Ekranda 2023 görünüyor
6. Adım: İndirin ve ileride başvurmak üzere yazdırın
2023 NEET PG sınavı, 2023-24 akademik oturumu için MD/MS/DNB/Diploma kurslarına kabul için yapılmıştır. Sonucun açıklanmasından sonra, Tıbbi Konsey Komitesi (MCC) muhtemelen kabul danışmanlığı sürecini başlatacaktır.
Tüm Hindistan %50 kota koltukları için başarı listesi ayrıca duyurulacaktır. Nihai eyalet kotası koltuk liyakat listesi/kategori liyakat listesi, uygunluk/uygunluk kriterlerine, geçerli yönergelere/yönetmeliklere ve rezervasyon politikalarına göre eyaletler/UT tarafından oluşturulacaktır.