MLC Anketleri: BJP Kadroları Yükseltti, Görev Karşıtı Kongre, Eski Nagpur Emeklilik Planı | Nagpur Haberleri

HakikaT

Global Mod
Global Mod

NAGPUR: 30 Ocak’ta öğretmen seçim bölgesi seçimleri hızla yaklaşırken, Nagpur bölgesindeki altı ilçede seçmenlere ulaşmaya çalışan tüm ekipler ve katılımcılarla kampanya zirveye ulaştı.
Öğretmen örgütlerini destekleyen ana partiler – BJP ve Maha Vikas Aghadi (MVA) bile seçmenleri kazanmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyor. BJP kadrolarına güvenirken, Kongre iki kez oturan ve favori MLC Nago’ya karşı görevde kalmama faktörüne güveniyor ganar.
BJP’nin Ganar kampanyası MLA Mohan Mate tarafından yönetilirken, kırsal alanlar Hingna MLA Sameer Meghe tarafından yönetiliyor. Safran partisi tabandan tüm kadrolarını harekete geçirerek kendi bölgesindeki son seçmene ulaşmakla görevlendirdi.
“Ayrıca kalan beş gün içinde onlarla görüşmeleri ve onları Ganar’a oy vermeye ikna etmeleri söylendi. BJP liderleri TOI’ye verdiği demeçte, ayrıca oylama gününde seçmenleri sandık başına gidip gelmelerini düzenleyerek onlara mümkün olan her türlü yardımı yapması tavsiye ediliyor.
MVA kampı, Sudhakar Adbale’nin kampanyasının sorumluluğunu MLC Abhijit Wanjari ve kıdemli akademisyen Baban’a emanet etti. Tayvade. Her ikisi de lisansüstü ve öğretmen seçimlerine itiraz etmede geniş deneyime sahiptir.
Her ikisi de Nagpur Üniversitesi Senatosu’nun üyeleriydi ve aynı zamanda mezun anketleri de yürütüyordu ve eğitim camiasıyla iyi bağlantıları vardı. Wanjari ve Taywade, çok sayıda öğretmenin çalıştığı ve onlara oy verecek olan büyük eğitim kurumları gruplarına liderlik ediyor. Taywade geçtiğimiz günlerde yönetim kategorisinde NU Senatosu seçimini kazandı.
“BJP’ye, öğretmen camiasının uzun zamandır istediği eski bir emeklilik planını sağlamadığı için saldıracağız. Kongre liderleri TOI’ye, kendisini destekleyen ve iktidarda olan parti eski emeklilik planlarını vermeyi kategorik olarak reddettiğinde, adayları (Ganar) seçmenin talebini nasıl karşılayabilecekti” dedi.