Mitchell Swepson, Hindistan’a dönüşün biraz tam bir an olacağını söylüyor | kriket haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
MELBOURNE: Bacak döndürücü Mitchell Swepson Avustralyalı seçiciler Hindistan turu için takımı seçerken kıta altı koşullarında bowling deneyiminin dikkate alınacağını umuyor.
2017’de Avustralya takımının bir üyesi olarak Hindistan’ı ilk kez ziyaret eden 29 yaşındaki oyuncu, Pakistan’da iki kaleyi alırken, Sri Lanka’daki iki Testte sekiz kaleyi geçti.
“Muhtemelen (rakiplerimde) biraz daha üstün olduğum bir şey şu ki, şu anda dört test maçı oynadım ve hem Pakistan’da hem de Sri Lanka’da kazandığım deneyim muhtemelen o seçim görüşmesinde bana çok yardımcı olacak. dedi.
“Son Test serimiz olan Sri Lanka’da nasıl bowling oynadığımdan oldukça memnun olduklarını düşünüyorum, bu yüzden sadece buna dayanarak, en azından (seçim) röportajında olacağımdan sessizce eminim ve kesinlikle istiyorum bu turun bir parçası olmak, buna hiç şüphe yok.”
Swepson, Avustralya’nın sonunda 2-1 kaybettiği 2017 Hindistan turunda üçüncü spinner olarak seçildi.
O zamanlar sadece 14 birinci sınıf oyun yaşındaydı ve 23 yaşında Hindistan’da geçirdiği süreyi Nathan Lyon ve Steve O’Keefe gibi kişilerden bilgi toplamak için kullandı.
Swepson, “Uzun zaman önce gibi görünüyor ve şimdi bu tur yaklaştığı için neredeyse tam bir çember gelmiş gibi geliyor” dedi.
“O turda sadece büyük bir süngerdim, sadece Avustralya ekibiyle turneye çıktım ve eğitim seansları sırasında küçük parçalar ve parçalar öğrendim ve o zamanlar gerçekten örnek aldığım adamlarla temasa geçtim. o tur hakkında çok şey hatırlıyorum.
“Pune’daki ilk Test’in büyük bir galibiyet olduğunu hatırlıyorum, (O’Keefe) maç için 12 sayı aldı ve o ilk Test maçından sonraki duygu, bunu altı yıl sonra tekrarlayabilmek ve daha fazlasına sahip olmak harika olurdu. ve aslında seriyi kazanmaya çalışın.”