Messi muhtemelen son Dünya Kupası öncesinde ‘Kendimi çok iyi hissediyorum’ diyor | futbol haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
AL RAYYAN: Arjantin Kaptan Lionel Messi, muhtemelen son Dünya Kupası olacak olan Salı günü Suudi Arabistan’a karşı oynayacakları C Grubu açılış maçı öncesinde kendini iyi hissettiğini söyledi.
Cumartesi günü takım arkadaşlarının ulaşamayacağı bir yerde hafifçe antrenman yapan Messi, Pazartesi günü düzenlediği basın toplantısında, “Fiziksel olarak gerçekten iyi hissediyorum, hem kişisel hem de fiziksel olarak harika bir anda olduğumu düşünüyorum ve hiçbir sorunum yok.”
“Farklı antrenman yaptığımı söylediklerini duydum. Kapımı çarptığım içindi ama garip bir şey olmadı (olmadı). Sadece bir önlemdi.”
Beşinci Dünya Kupası’nı Katar’da oynayan 35 yaşındaki oyuncu, Kasım ve Aralık aylarında ilk kez oynanacak turnuva için farklı bir şekilde hazırlanmadığını sözlerine ekledi.
Oyuncu, “Özel bir şey yapmadım.
“Kendime baktım ve kariyerim boyunca yaptığım gibi çalıştım, bunun özel bir an olduğunu biliyordum, çünkü bu benim ve hepimizin sahip olduğu bu büyük hayali gerçekleştirmek için muhtemelen son Dünya Kupası, son şansım. .”