Mahkemede bir bilirkişi Cimický'nin şirket kurallarının kendisi için geçerli olmadığını düşündüğünü söyledi

HakikaT

Global Mod
Global Mod
Cimick sadece üzgün olmakla kalmıyor, aynı zamanda yargıç Petr Novk'un da onayladığı gıyaben başvuruda bulunuyor. Cimick'in yazdığı Modr laguna cerrahisinden psikolog Jiina Smkov ilk ifade veren kişi oldu.

Yaklaşık 2006 yılından beri Cimickho için çalışıyor. Uygunsuz davranışla ilgili bir gün bile kaydetmedim. Smkov, “Hasta bana karşı koymadı” dedi.

Psikolog mahkemede Cimickho'yu savundu. Böyle bir şeyin olabileceğini göz ardı ediyorum. Ameliyathanesinin hemen yanındayım, her zaman iki tane açık oluyor. Smkov, bunun güvenlik nedeniyle olduğunu, çünkü doktorun orada açık bir penceresi olmadığını söyledi.

Smkov'a göre ofiste hastalara erişim hiçbir şekilde değişmedi. Düzeltilecek hiçbir şey yok. Smkov, doktorun buna göre reçete yazdığını ekledi.

Dal'ın Modr laguna'dan meslektaşı, psikolog ve eski tenis oyuncusu Helena Sukov Cimickho, 2009'dan beri bir psikiyatristle çalışıyor. Ancak, yalnızca hastaların ne zaman rezervasyon yaptığına bağlı olarak ofiste ara sıra çalışıyor.

İddialara şaşırdım. Obas, insanları benim eşyalarım konusunda da unutma. Kimse bana kişisel olarak bir şey söylemedi, tam tersine bazı doktorlar beni aradılar. Sukov, hastanın beni umursamadığını belirtti.

Cimick ile çalışmanın kendisine uygun olduğunu söyledi. Bana çok iyi bir teşhis uzmanı gibi geldi. Sukov, kişisel sorunlarım olduğunda bile bana tavsiyelerde bulunduğunu ve beni desteklediğini söyledi.

Eyalet temsilcisi Martina Admkov'a göre psikologların yanıtları şaşırtıcı değil. Cezaevinde sorguya çekildiler. Şimdi tanıklar ifade veriyor, 39 mağduru olmak üzere tüm mağdurları beş hafta dinleyeceğiz. Bunlar dava için en önemli kişiler ve mahkeme daha sonra onların ifadelerinin ne kadar olumlu olduğuna dair bir değerlendirme yapması gerektiğini belirtti, dedi Admkov. kırmak.

Aranın ardından mahkeme, psikoloji alanında uzman Pavel Krle'nin dinlenmesine geçildi. Bir meslektaşıyla birlikte Duevn Zdrav Cimickho hakkında bir görüş hazırladı.

Mağdurun zihinsel bir bozukluktan ve kişilik özelliklerinden muzdarip olup olmadığını merak ediyorduk. Cimick'in rüya gibi bir empatisi var, kendini önemsemeye ve özel olmaya giden bir yol var. Krl, kendisinin başka bir şey yaptığını ısrarla reddettiğini söyledi.

Cimick'in oldukça empatik olduğunu, insanlar arasında olup biteni anlayabildiğini ekledi. Ancak bunu yaparsa oldukça zayıflamış olacağını belirtti Král.

İncelemeye göre Cimick oldukça ön yargılı ve kendi lehine iyi görünme eğiliminde.

Uzmana göre Cimick muayene sırasında depresif bir ruh halindeydi. Dolayısıyla olayda karşılaşacağı sonuçlar kariyerinin sona ermesine yol açacaktır. Krl, toplumdaki kuralların onun için geçerli olmadığını hissediyorum, yorumunu yaptı.

Daha sonra halk, halkı köyden kovdu. Bohnice psikiyatri hastanesinde ve Modr laguna muayenehanesinde Cimick ile birlikte çalışan hemşireler, onun hastaların yanında uygunsuz davranışlarda bulunmadığını belirtti. Kız kardeşine bunların bir gününe bile mal olmadı.

Hastalar farklı şekilde rapor edildi

Ancak daha önceki vakalarda birçok psikiyatrist hastaların ilaca direnç gösterdiğini belirtmişti. Bohnice psikiyatri hastanesinin eski editörü Zdenk Ban, iki uygunsuz cinsel davranış olayı nedeniyle 1993 yılında Cimick'teki işine son verdiğini paylaştı.

Eyalet temsilcisi Martina Admkov, Cimickho'nun bir yıl hapis cezasına çarptırılmasını ve meslekten men edilmesini öneriyor. Admkov, 1979-2018 yılları arasında saldırıya uğradığı iddia edilen toplam 39 kadını pakete dahil etti. Kadınların 6'sı reşit değildi, 32'si ise hastasıydı. Akupunktur sırasında sık sık iğneye dokundu. Veker uzun süre suçlamaları reddetti.

Kapağa göre Cimick hastanedeki hastaların kapısına güveniyordu. kadınlar kimsenin kendilerine söylememesinden korktuklarını bu nedenle akışları bildirmediklerini belirtti. Farklı kişiliklere sahip hastaların olması da bunda etkili oldu.

Oyuncu ve komedyen Jana Fabinov, tanınmış bir psikiyatrist tarafından cinsel saldırıya uğradığından bahseden ilk kişi oldu. Medyaya göre Cimick'in kültür alanında devlete yaptığı hizmetlerden dolayı dönemin cumhurbaşkanı Milo Zeman'dan ödül alması gerektiği bilgisi nedeniyle sosyal medyada bu konuyu konuştu. Diğer kadınlar da onun psvek'ine yanıt olarak konuşmaya başladı.

Jan Cimickho vakası

İLK ŞAHİTLİK VE POPEN: Süslü bir başlığın altında gizlenen bir cinsel yırtıcı mı? Cimick suçlandı

HASAR GÖRDÜ: Cimick skandalının yaşandığı ay: Polis çok sayıda cinsel saldırıyı soruşturuyor

PAKETLEME DİZAYNI: Cimick 28 olayda kadınlara tecavüz etti ve şantaj yaptı, ciltli kapak

VRCEN PPADU: Savcılar davayı, eylemleri düzeltilebilecek olan Cimick polisine devretti.

İADE AMBALAJI: Psikiyatrist Cimick tecavüz ve 35 tecavüz vakasıyla suçlandı

HASTANEYE KALDIRMA: Tecavüzle suçlanan Cimick'in durumu hastanede kritik

HASARLI: Cehennemi yaşadım. Moderatör Hynkov Vrbov çocuksuzluk ve Cimick hakkında

-Pedvkovn: Cimick yanlışlıkla çubukları sert bir kaynak olan açıklığın üzerine koydu. Jet cevap vermedi

MAHKEME DROEN'İ: Cimick'in duruşması Ocak ayında yapılacak. Senato başkanının rahatsızlığı nedeniyle ertelendi

OCAK MAHKEME STN: Alobkyn, Cimick'in hapiste vakit geçirmesi gerektiğini öne sürüyor. Cevap için uzmanları aramayı unuttular

Bir bilirkişi mahkemede ifade verdi: Cimick'in başkalarıyla sorunu var

UZMAN: Teşhis nedeniyle yanıtı bırakmak normaldir. Vme Cimickho bunu başardı, k prvnika

UZMANLARIN CEHALETİ: Cimick'le yapılan duruşma hatalar nedeniyle iptal edildi, cezada bilirkişi yokluğu açıklandı

NORVEÇ MAHKEME STN: Cimick mahkemeye başvurdu. Hakim halkı tüm tanıklardan hariç tuttu

Ondan haber alamadık, Cimickho'nun muayenehanesindeki hemşireler mahkemede ifade verdi

NİSAN MAHKEME STN: Cimick mahkemeye gitmeyi tercih etti. Bilirkişi bir konuda özür diledi, tanıkların duruşmaları kamuya açık değil