MAH MBA Giriş Kartı 2023 mbacet2023.mahacet.org’da yayınlandı, indirme bağlantısı buradan

ManK

New member

MAH CET Salonu Bilet 2023: Eyalet Ortak Giriş Test Hücresi, Maharashtra, 2023 MAH-MBA/MMS CET Kabul Kartını yayınladı. MBA/MMS’ye kayıt yaptıran öğrenciler, salon biletini şu adresteki resmi web sitesinden indirebilir: mbacet2023.mahacet.org.
Programa göre Maharashtra MBA CET 2023, 25-26 Mart 2023 tarihlerinde Maharashtra’da ve Maharashtra eyaleti dışında seçilen şehirlerde yapılacak.
sınav modeli
MAH MBA/MMS sınavı 2023, toplam 200 puan için 200 soru içerir. Sınav 150 dakika sürer. Aday, test için olumsuz bir not olmayacağını not edebilir.
İndirmek: MAH MBA CET Giriş Kartı 2023
Nasıl indirilir MAH MBA 2023 Giriş Kartı?
1. Adım. cetcell.mahacet.org adresindeki resmi web sitesini ziyaret edin
Adım 2. Ana sayfada “CET Portal (Sınav) AY2023-24 için tıklayınız” yazan linke tıklayınız.
3. Adım. Yeni bir sayfa açılacak, MBA/MMS Kabul Kartı 2023 bağlantısına tıklayın
Adım 4. Şimdi başvuru numaranız ve doğum tarihinizle giriş yapın
Adım 5. MAH salonu biletiniz ekranda görüntülenecektir.
6. Adım. Gelecekte başvurmak üzere kabul kartını indirin ve yazdırın
MAH MBA/MMS CET 2023 Hakkında
Maharashtra Devlet Ortak Giriş Test Hücresi, 2023-24 akademik yılı için MBA/MMS kursunda tam zamanlı lisansüstü eğitimin ilk yılında profesyonel kurslara kabul için giriş sınavını eyalet içindeki ve dışındaki çeşitli sınav merkezlerinde yapacaktır. Maharashtra’nın.