Kieron Pollard, IPL’nin Kullanımdan Kaldırıldığını Duyurdu; Mumbai Kızılderilileri onu vuruş koçu olarak adlandırıyor | kriket haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
MUMBAI: T20’nin yiğit Kieron Pollard, uzun yıllar boyunca kesin bir oyun galibi olduğu Mumbai Kızılderilileri için 13 sezon rekor oynadıktan sonra IPL’den ayrıldı. Ancak, eski Batı Hint Adaları kaptanı, vuruş koçu olarak MI ile devam edecek.
Pollard ilk olarak 2010 yılında, franchise tarafından tie-break kuralı yoluyla açıklanmayan bir miktar karşılığında satın alındığında MI tarafından kaydoldu ve 5 IPL ve 2 kazanan takımın kilit bir üyesi oldu. şampiyonlar yarışması ödüller. 100’den fazla IPL oyunu oynayan birkaç oyuncudan biridir.
MI için zorlu durumlardan birçok maç kazanan 35 yaşındaki Trinidadlı, son IPL’de kendisinin soluk bir gölgesiydi ve 11 maçta 14.40’ta 11 maçta sadece 144 tur atmayı başardı ve 107.46’lık düşük bir vuruş oranıyla .

#OneFamily #MumbaiIndians @KieronPollard55 https://t.co/VPWTdWZEdH

– Bombay Kızılderilileri (@mipaltan) 1668500346000
MI’dan yaptığı bir açıklamada Pollard, “Birkaç yıl daha oynamaya devam edeceğim için bu, verilmesi en kolay karar olmadı, ancak bu kadar çok şey başarmış olan bu inanılmaz takımın geçiş yapması gerektiğini anlıyorum ve ne zaman Artık MI için oynamıyorum, o zaman kendimi MI’ya karşı oynarken de görmüyorum. Bir kez MI, her zaman MI. 13 sezondur IPL’de en büyük ve en başarılı takımı temsil etmekten büyük gurur, onur ve mutluluk duyuyorum.” mukeshNita ve Akash Ambani Her zaman hissettiğim büyük sevgi, destek ve saygıları ve bana duydukları güven için. Beni kollarını açarak karşıladıkları ve “Biz bir aileyiz” dedikleri ilk görüşmemizi hatırlıyorum. Bunlar sadece kelimeler değildi, Mumbai Kızılderilileriyle geçirdiğim süre boyunca her eylemimle gösterildiler.”
Sürüm, MI ekibinin sahibinden alıntı yaptı Nita Ambani “Benim için, Pollard Mumbai Kızılderililerinin neyi temsil ettiğini resmetti – Khelenge Dil Khol Ke! 3. Sezondan itibaren, hem sahada hem de saha dışında ömür boyu sürecek bağlar oluşturan güçlü duygular olan neşe, ter ve gözyaşı paylaştık. Hem Şampiyonlar Ligi kupalarımızda hem de 5 IPL galibiyetinde kazanan tarafın bir parçası olarak MI’nın başarısında etkili oldu. MI için sahadaki sihrini özleyeceğiz, ancak MI Emirates için oynamaya devam edeceği ve aynı zamanda MI için vuruş koçu olarak genç oyunculara akıl hocalığı yapacağı için çok mutluyum. MI ve MI Emirates ile yaptığı yeni yolculuğunun ona daha fazla şan, zafer ve memnuniyet getirmesi dileğiyle. Ona her şeyin en iyisini diliyorum!”

💙
#OneFamily @KieronPollard55 https://t.co/K5BVlTDeN0

– Bombay Kızılderilileri (@mipaltan) 1668500010000
Şu anda franchise’ı yöneten oğlu Akash Ambani, “Polly, Bombay Kızılderilileri ile bir oyuncu olarak büyük bir miras bıraktı. Sahaya her çıktığında taraftarlar kükredi. MI ailesinin değerli bir üyesi ve sevgili bir arkadaş, Bizimle IPL kariyeri boyunca en yüksek bağlılık ve tutkuyla güzel bir kriket oyunu Polly’nin Mumbai Kızılderilileri için vuruş koçu ve MI Emirates için bir oyuncu olarak MI ailesinin bir parçası olmaya devam ettiğini görmekten memnuniyet duyuyoruz. Tıpkı bizim için sahaya çıktığı zamanki gibi etkili bir koç olarak, içgörüleri takım için paha biçilmez olacak, Mumbai Kızılderilileri, Wankhede Stadyumu ve Paltan onun sahada oynamasını özleyecek.

Beş kez IPL şampiyonu, bu yılın başlarında rekabet aşamasında üst üste ikinci kez kaza yaptı.