Kerala KMAT 2023 Giriş Kartı cee.kerala.gov.in adresinde Yayınlandı, Hemen İndirin

ManK

New member
YENİ DELHİ: Giriş Sınavları Komiseri Kerala, KMAT 2023 giriş kartını Cuma günü yayınladı. Karnataka Yönetim Yetenek Testi 2023’e katılacak adaylar, cee.kerala.gov.in adresindeki resmi web sitesinden giriş kartını kontrol edip indirebilirler.
Kerala KMAT salon biletini indirmek için adayların başvuru numarası, şifre ve giriş kodu ile resmi portala giriş yapmaları gerekmektedir. Başvuru için, adaylar çevrimiçi olarak KMAT giriş biletine erişmek için aşağıdaki adımları izleyebilir.
KMAT 2023 sınavı, 19 Şubat 2023 tarihinde bilgisayar tabanlı test modunda (CBT) yapılacaktır. KMAT soru formu, adayların üç saat içinde cevaplaması gereken 180 nesnel soru içerir.

KMAT 2023

KMAT 2023

Doğrudan bağlantı: KMAT Salon Biletini İndirin
Kerala KMAT 2023 Giriş Kartı Nasıl İndirilir?
1. Adım: Resmi web sitesini ziyaret edin – cee.kerala.gov.in
Adım 2: Ana sayfada Kerala KMAT Kabul Kartı 2023 bağlantısını tıklayın.
Adım 3: Başvuru numarası, şifre ve erişim kodu gibi kimlik bilgilerinizle giriş yapın.
Adım 4: KMAT salon bileti 2023 ekranda belirir.
5. Adım: Salon biletinin pdf dosyasını indirin ve daha sonra kullanmak üzere basılı sürümünü yazdırın.
KMAT Sınav Kalıbı 2023

KMAT anketiSoru sayısıFark etmek, farkına varmak
İngilizce dil kullanımı ve okuma
kantitatif uygunluk50200
Veri yeterliliği ve mantıksal akıl yürütme40160
Genel bilgi ve güncel olaylar40160
Toplam180720
Konsept
[TD]50[/TD]
[TD]200[/TD]

Karnataka Yönetim Yetenek Testi 2023’e katılacak tüm adaylar, herkesin sınav günü KMAT giriş kartının bir çıktısını ve geçerli bir kimlik belgesini sınav merkezine getirmesinin zorunlu olduğunu unutmamalıdır. Giriş belgesini yanında getirmeyenler sınava alınmayacaktır.