KEAM 2023 kayıt süreci cee.kerala.gov.in adresinde başlayacak, buradan başvuruda bulunun

ManK

New member

YENİ DELHİ: Giriş Sınavları Komiseri (CEE) Kerala, KEAM 2023 kaydı bugün süreç, 18 Mart 2023. Kerala Mühendislik, Ziraat ve Tıp (KEAM) Giriş Sınavı 2023’e ilgi duyan ve başvurmak isteyen adaylar, başvurmak için cee.kerala.gov.in resmi web sitesini ziyaret edebilirler.
teslim için son tarih KEAM 2023 başvuru formu 10 Nisan 2023, saat 17:00’ye kadar. Adayların, son dakika web sitesi çökmelerini veya sunucu sorunlarını önlemek için son başvuru tarihine kadar beklememeleri tavsiye edilir.
KEAM 2023 sınavının 17 Mayıs 2023’te yapılması planlanıyor. İki bildiri olacak – Fizik ve Kimya için Kağıt 1, 10:00 AM – 12:30 arasında yapılacak ve Matematik için Kağıt 2, şu tarihten itibaren gerçekleştirilecek 14:30’dan 17:30’a kadar
KEAM Prospektüsü 2023

nasıl başvurulur KEAM 2023 kaydolmak için?
1. Adım: adresindeki resmi web sitesini ziyaret edin. cee.kerala.gov.in
Adım 2: Ana sayfada KEAM 2023 Uygulama Portalı’na tıklayın.
Adım 3: Burada kayıt olmak için yeni bir sayfaya tıklayın ve ayrıntıları doldurun.
4. Adım: Tüm formu doldurun, gerekli belgeleri yükleyin ve çevrimiçi ücretleri ödeyin.
Adım 5: Daha fazla ihtiyaç için formu gönderin ve indirin.
Kayıt için doğrudan bağlantı
Bilgilendirme Bülteni’ne göre 2023 KEAM giriş biletinin indirilme tarihi 10 Mayıs 2023. Sonuçlar 20 Haziran 2023 veya öncesinde açıklanacak.
Daha fazla bilgi için, adayların CEE Kerala resmi portalını ziyaret etmeleri veya resmi duyuruyu kontrol etmeleri önerilir.