Kanada’daki üniversitelere göre eğitim bursu

ManK

New member
PUNE: Kanada’daki üniversiteler tarafından öğrenciler için bir eğitim fuarı düzenlendi. Muzaffer Çocuk Eğitimcileri son zamanlarda öğrencilere yaklaşan dersler, açık oturumlar, yaz programları, kabul prosedürleri, öğrenci CAS projeleri, mezuniyet sonrası çalışma izinleri ve başarılı bir şekilde kabul edilmelerine yardımcı olacak ilgili konular hakkında gizli bilgiler sağlamak.
Okuldan yapılan açıklamada, Kanada’nın günümüzün en popüler eğitim merkezlerinden biri olduğu ve bütüncül bir eğitim sistemine sahip olduğu ve ülkenin öğrencilerin yeteneklerine değer verme konusundaki benzersiz yaklaşımını yansıttığı belirtildi. Uluslararası öğrenciler için ideal bir eğitim yeri haline gelen, dünyanın en katmanlı ülkelerinden biri olarak kabul edilir. Uluslararası öğrencilerin mezun olduktan sonra iş bulmaları ve iş fırsatları için Kanada’da kalmaları teşvik edilir ve Kanada kültürünün, sosyal yaşamının, seyahat maceralarının ve dört mevsimin zenginliğini deneyimleyebilirler. Öğrenciler, Kanada’nın canlı topluluklarını ve muhteşem manzaralarını keşfetmekten keyif alır.
Başkanı Birleşik Krallık, Robbin Ghosh şunları söyledi: “Birkaç uluslararası üniversite ve kolejin katıldığı hem öğrencilere hem de üniversitelere olağanüstü bağlantı sağlamak için kampüste düzenli olarak özel burslar düzenleniyor ve sadece Kanada’dan değil dünyanın her yerinden size geliyorlar. Kariyer rehberlik ekibi VKE’nin vizyonuyla çalışıyor Her çocuğun kendi seçtikleri kariyerde başarılı olmasına yardımcı olmak, öğrenmenin öğrenmenin eğlenceli olduğu bir ortam yaratma misyonumuzu pekiştiriyor. Coğrafi engelleri kaldırmak ve fırsatları erişilebilir kılmaya devam etmek istiyoruz.”
Ghosh, doğru UG programını ve üniversiteyi seçmenin bir öğrencinin hayatında son derece önemli bir karar olduğunu da sözlerine ekledi. “Misyonumuz, öğrencileri lise sonrası akademik yolculuklarında onlara yardımcı olabilecek doğru üniversite ağları kaynağı ve endüstri uzmanlarıyla buluşturmaktı” dedi.