İZLEYİN: Örümcek kamerası Güney Afrikalı Anrich Nortje’yi MCG’de kaydetti | kriket haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
YENİ DELHİ: Güney Afrika kalp pili Anrich Nortje ile Boxing Day Test’in ikinci gününde sahada olaylı bir gün geçirdi. Avustralya Salı günü Melbourne Cricket Ground’da (MCG). Nortje, maç sırasında hızlı hareket eden bir örümcek kamera tarafından devrildi.
Nortje, oyun gününden sonra kamera tarafından sol omzuna ve dirseğine vurulmasına rağmen iyi olduğunu doğruladı. Cricket Australia, resmi yayıncı Fox Sports’un operatör hatası olduğunu kabul ettiğini söyledi. Ve ESPNcricinfo’ya göre, Tilki Sporları kaza için Nortje’den özür diledi.

Kriketin temas sporu olmadığını kim söyledi? Güney Afrikalı oyuncu Anrich Nortje’ye hava kamerası çarptı… https://t.co/DYvChgXtb9

— Bilge (@SarkySage) 1672110447000
“Dürüst olmak gerekirse beni neyin etkilediğini bilmiyordum. Şimdiye kadar çok iyi. Sadece mantıklı geldi.
omuz ve
dirsek. Dirsek biraz acıyor ama bunun dışında iyi gidiyor gibi görünüyor. Sadece göz kulak olacağım ve nasıl gittiğine bakacağım [doctor]Nortje, ESPNcricinfo tarafından alıntılandı.
Nortje, öğle yemeğinden kısa bir süre sonra, baş hizasında yanıp sönen kamera tarafından yere düştüğünde dış sahadaydı. Ama için iyi haber Güney Afrika vurulduktan sonra kolaylıkla bowling oynayabilmesidir.

Flying Fox kamerası, dış sahada Nortje’ye çarpıyor. Hiç böyle bir şey görmemiştim. #AUSvsSA #AUS #CricketTwitter https://t.co/pdOrBxCoy3

— Connor (@connorbradley4) 1672110341000
“Kabloları gördüm ve sonra arkamı döndüm veya başımı hareket ettirdim ve sonra kamerayı gördüm ama biraz geç kaldım. Oldukça hızlı oldu. Düşüncemi falan değiştirmedi. Odaklanmaya çalışıyordum. Bence daha önce konuştuğumuz tek şey ne kadar düşük olduğu ve muhtemelen olmaması gerektiği. [it needs to be] belirli röportajlar falan için. Ama baş hizasında seyahat etmesi gerektiğini düşünmüyorum. Bu sadece benim görüşüm. Ve sonra Marco için [Jansen] onu da hesaba katmak zorundalar [for his height]Norje ekledi.
Oyuna giren David Warner’ın çift yüzü, Avustralya’yı ziyaretçilere karşı 386/3’e çıkardı ve 1. Günde Proteas’ı 189 için bowling oynadıktan sonra ikinci günün sonunda ev sahibini komuta etti.
Warner, çifte yüzüncü yılında bir hamstring krampı geçirdikten sonra yaralı olarak emekli olduğunda harika gününde bir hayal kırıklığı yaşadı. Sol pençe, 200’lük nakavtına giden yolda rekorları paramparça ederken Protea bowling oyuncularının sefaletini biriktirdikten sonra MCG’deki sıcak hava koşullarında düştü.
(Ajanslardan gelen girdilerle)​