İnsanlar el ameliyatı için Margétka'ya başvuruyor. Martínek'e verilecek para da yardımcı olacak

HakikaT

Global Mod
Global Mod
Ayrıca koleksiyondaki Martenko'ya küçük bir mektup gönderip Schtz'e Lpy'den bir mektup gönderdiler. Pbh, ayın 6'sında Vdna'da elinden ameliyat olan kızlarının başından emekli maaşı almak için onları daha da harekete geçirdi. Martnek'in onlara ilk yardım edeceğine dair hiçbir fikirleri yoktu.

Dokuz yaşındaki Marktka ikinci sınıfa gidiyor, yarıyıl karnesinde sadece A notu var. Ben en çok matematiği sevdim, kızın yüzünü güldürdü.

Bisiklette asistan olmadan yapamazsınız, evde de anne olmadan yapamazsınız. Her ikisi de egzersize yardımcı olur, ancak özellikle sağlıklı bir köpeğin el altında olduğu egzersizler ve diğer aktiviteler konusunda. Marktka konuşmuyor. Dramatik doğumdan bu yana sol kolum felç oldu, çarpıklaştı ve bazen sağ kolum vücudumun geri kalanı kadar hızlı gelişmiyor.

Fastien doğum sırasında ortaya çıktı

Pnvi'de sıkıştı. Sağlık görevlileri göğsüme baskı yaptı, nefes alamıyordum, bana oksijen vermek zorunda kaldılar. Kızının kafasını o kadar sert çektiler ki, brakiyal pleksusta gerginlik yarattılar ve boyun bölgesindeki yosunlu dokudan çıkan ve üst uzuvların hareketini etkileyen siniri yırttılar. Anne-kız Hedvika Schtzov, doğumunun travmatik olduğunu hatırlattı. onun kızı.

İkinci doğumda da benzer sıkıntılar yaşadığı için hastanenin muayene odasına biraz daha süre tanıdı. İstediler ve ben de bunu doğumdan beri bir psikiyatriste onaylattım. Bu beni şaşırttı ve doktorum, erken doğumdan kaynaklanan komplikasyonların tüm raporlarda bahsedildiği konusunda beni rahatlattı, bu yüzden dikkatli olun. O zaman psikiyatriste gitmediğime pişmanım, Marktka sağlıklı olabilirdi, k.

İkinci oğlunun zorlu bir doğumdan sonra sadece köprücük kemiği kırığı ve hafif bir el felci vardı ve bu durum Vojt yönteminin kapsamlı egzersizleriyle ortadan kaldırılabildi, en küçük Marktka'nın durumu ise kalıcıydı. Bütün ailelerin hayatını değiştirdi. Anne ve eşi her gün pratik yapıyor ve öğrenmenize yardımcı oluyor. Marktka'da el terlemesinin yanı sıra konvülsif ei nedeniyle konvülsif disfazi de mevcut.

İşinin yanı sıra babamın tugayı da var, her gün sabahtan akşama kadar çalışıyor, ailenin geliri 100, yani ödemeye yetiyor. Bu yüzden oğulları sana lyask eğitimi veremedi ve genç adam ağacın altında ter bulamayınca ağladı. Bütün aile için tek bir dizüstü bilgisayar. Allah aşkına emekli maaşını elinden alma, k mma.

Marktka'nın doğumundan sonra ebeveynler ve kızları, rehabilitasyon için haftada iki kez Prag'daki Motolsk Hastanesi'ne ve sinirlerin alınmasına yönelik olası bir ameliyat için iki haftada bir Krlovsk Vinohrady Üniversite Hastanesi'ne gitmek zorunda kaldı. Çocuğun altı yaşına gelene kadar sürdü ama Marktka'yı ameliyat etmek istemediler çünkü egzersizler sayesinde ilerleme kaydediyordu. Ve bunlara yalnızca Vdna'daki insanlar yardım edebilir.

Şu ana kadar hastanın baş, aksesuar, seyahat ve rehabilitasyon masrafları istatistiklerle ortaya çıktı. Öncelikle şirketin çocukluğumuzda yaşamamız için para ödediği Klimkovice Sanatoryumu'nda yoğun bir rehabilitasyondayız. Ama şimdi Avusturya'daki iki operasyon için bir milyona ihtiyacımız var ki bunu karşılayamıyoruz, anne arıların toplamaya başlamalarına neden yardım ettiğini açıklıyor.

Halka açık bir koleksiyon, Donio platformunda Marktka için Druh ance adı altında, bir diğeri ise toplumun genel yararına, çocuklarla yaşama yönelik web sitesinde yer alacak. İnsanlar yazdı ama şu ana kadar ilk operasyon için bile 18 bin euroya yetecek para yoktu.

Sinirlere ameliyat yapılması mümkün değildir. Ancak beyin cerrahı, kasların esneyebilmesi için Markta'nın kolunu serbest bırakır ve onu anneye doğru doğru pozisyona getirir. İkinci ameliyatta ise birkaç ay sonra bicepsten omuza bir parça kas transfer edecekler ki 20.000 euroluk tribün bunu kullanabilsin.

Köpek 40 milyonu böldü

Marktka'nın annesi, parasızlıktan dolayı ilk ameliyatı iptal etmek zorunda kalacağından korkuyordu. Ancak Viyana'ya gideceklerinden eminim.

MF DNES editörleri, geçtiğimiz günlerde Martenko'nun emekli maaşının diğer insanlara yardım etmek için 100 milyon kron değerinde olabileceğini bildiren Zatloukalov ailesinin avukatı Zdek Joukle ile aile arasında bağlantı kurmayı başardı. İlk on milyonun hastalar ve emekli maaşlarını Donio platformu Joukl'daki kamu tasarrufları aracılığıyla toplayacak tıbbi engelliler arasında paylaştırılacağını varsayalım.

Marktce'nin, verginin ilk ödemesi olarak, ailenin birikimleri ve emekli maaşının yüzüncü yılından sonra nakitsiz operasyon için eksik olacağını doğruladı. Dayanışma halkının ikinci adımı atmasını umuyoruz. Joukl, çabanın onlara mümkün olduğunca yardım etmek olduğunu açıklıyor. Martneka ailesiyle birlikte her yönetmeni tek tek inceleyeceğini, onlara tavsiye ve yardım vereceğini ekledi.