İngiltere’den Mark Wood, sakatlık nedeniyle Test kriketini bırakmayı düşündü | kriket haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
İngiltere hızlı melon Ahşabı Vurgula bırakmayı düşündüğünü söyledi kriket testi Bu yıl uzun bir sakatlık tatili sırasında, ancak kaptan Ben Stokes ve teknik direktör Brendon McCullum yönetimindeki yeni format yaklaşımına dahil olmak istediği için bu fikri reddetti.
Wood, Mart ayında yaşadığı bir yaralanma nedeniyle sağ dirseğinden ameliyat geçirdikten sonra bütün yazı kaçırdı. Multan’da Pakistan’a karşı İkinci Test’te 26 turluk galibiyetleri için İngiltere takımına altı kaleyi alarak döndü.
Wood, dönüşünden önce agresif, yüksek ödüllü, yüksek riskli bir tarzı tercih eden Stokes ve McCullum’un yönetimi altında oynamamıştı.
Kenarda kaldığı süre boyunca oyunun büyük bir kısmından vazgeçmeyi düşünüp düşünmediği sorulduğunda Wood, gazetecilere, “Evet. Beyaz toplara tek başıma gidip gitmeyeceğimi merak ettim.
“Bir noktada vücudum bunun doğru seçim olduğunu söyleyecek, ama beyaz top için hazırlanmadım, tüm kriket için hazırlandım.
“Bütün bunları Stokesy ve Brendon ile deneyimlemeyi gerçekten çok istiyordum, bu yüzden buna bağlı kaldığım için memnunum.”
İngiltere, 2000-01’den bu yana Pakistan’daki ilk seri zaferini kaydetmek için üç maçlık serinin ilk iki Testini kazandı. Final maçı Cumartesi günü Karaçi’de başlayacak.