IIT Delhi MTech Kabulü 2023: GATE Puanları Üzerinden Başvuru Başlıyor, Başvuru 30 Mart’tan Önce

ManK

New member

YENİ DELHİ: Hindistan Teknoloji Enstitüsü (IIT) Delhi, 2023-24 akademik yılı için MTech in Robotics programına kabulleri açtı.
İlgilenen ve uygun adaylar, 30 Mart 2023’e kadar IIT Delhi’nin resmi web sitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak başvurabilirler — iitd.ac.in.
Geçerli bir GATE puanına sahip adaylar, bir programlama testi ve kabul görüşmesi içeren programa başvurabilirler. Kurs, öğrencileri robotik platformlar ve uygulamalar geliştirmek için akıllı ürünler ve sistemler oluşturmaya yönelik beceri ve bilgi ile donatmak için tasarlanmıştır. Müfredat, teorik temellere ek olarak deneyimsel öğrenmeyi vurgular ve işbirlikçi robotik, endüstriyel robotik, rehabilitasyon ve tıbbi robotik ve otonom ve akıllı araçlarda uzmanlaşmayı destekler.
Program, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği Bölümü, Elektrik Mühendisliği Bölümü, Makine Mühendisliği Bölümü ve Yardi Yapay Zeka Okulu tarafından Biyolojik İlham Alan Robotlar ve Dronlar Mükemmeliyet Merkezi (CoE-VOGEL) ile işbirliği içinde ortaklaşa sunulmaktadır. ).
Adaylara, kısa listeye giren adaylar, programlama testi ve mülakat tarihleri dahil olmak üzere seçim süreciyle ilgili güncellemeler için resmi web sitesini kontrol etmeye devam etmeleri önerilir.
Çevrimiçi başvuru için doğrudan bağlantı
İşte başvuru gönderme adımları HTE Delhi MTech Kabulü 2023
Adım 1: IIT Delhi resmi web sitesini ziyaret edin ve çevrimiçi başvuru formuna erişmek için kabul bağlantısına tıklayın.
2. Adım: Gerekli kişisel ve akademik bilgileri doldurun ve GATE puan kartı ve fotoğrafı dahil olmak üzere gerekli belgeleri yükleyin.
3. Adım: Mevcut çevrimiçi ödeme yöntemlerini kullanarak başvuru ücretini ödeyin.
Adım 4: Göndermeden önce başvuru formundaki tüm bilgileri kontrol edin.
Adım 5: Gönderdikten sonra, ileride başvurmak ve iletişim kurmak için başvuru numarasını kaydedin.