Hindistan’a karşı Test serisine uygun olmak için her şeyi yapacak: Cameron Green | kriket haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
MELBOURNE: Sakat Avustralyalı çok yönlü oyuncu kameron yeşili gelecek yıl Şubat ayı başlarında Hindistan’a karşı oynanacak zorlu dörtlü Test serisine uyum sağlamak için mümkün olan her şeyi yapacağını söyledi çünkü bu çok büyük bir emirdi.
Yakın zamanda Kochi IPL müzayedeleri tarihinin en çok kazanan ikinci oyuncusu olan 23 yaşındaki oyuncu, kırık işaret parmağı nedeniyle Sidney’de Güney Afrika’ya karşı yapılacak üçüncü ve son Testi kaçıracak olsa da Green, istediğini söyledi. yakında “zihinsel ve fiziksel” zorlu Hindistan turuna hazır olmak.
Border-Gavaskar Trophy turu hem Hindistan hem de Avustralya için çok önemli çünkü Dünya Test Şampiyonası finalleri her iki taraf için de tehlikede ve Green böylesine önemli bir serinin parçası olma şansını kaçırmak istemiyor.
Green, “Açıkçası Avustralya için oynamamak canımı yakıyor (Sydney’de Güney Afrika’ya karşı son Testte). Çıkış yaptığımdan beri her oyunu oynadım, bu yüzden Test kriketini evden izlemek biraz tuhaf olacak,” dedi. Salı günü bir Anrich Nortje fedaisi tarafından vurulduktan sonra ciddi bir parmak yaralanması.
Uzun boylu çok yönlü oyuncu, Çarşamba günü acıyı yumrukladı ve Avustralya’nın üçüncü günde Melbourne Cricket Ground’da sekiz kalede 575’te ilk vuruşlarını ilan etmesinden önce yarım asırda yenilmez bir gol attı.
IPL müzayedesi sırasında Mumbai Kızılderililerine 17.5 Rs karşılığında giden çok yönlü oyuncu, Sidney Testinin dışında kalmasına rağmen, gözünü Hindistan serisine dikti.
“Parçası olmak için harika bir (Avustralya soyunma odası) ortamı bu yüzden (Sydney Test’te) kesinlikle kaçıracağım. İyi yapmak için elimden gelen her şeyi yapacağım ve Hindistan’a gitmeye çalışacağım.” Green, Çarşamba günü Avustralya kriketine söyledi.
“Birçok insan Hindistan turunun zihinsel ve fiziksel olarak ne kadar zor olduğundan bahsediyor. Bu bizim için çok büyük bir tur olacak. Elimizden geldiğince hazırlandık, bu yüzden sabırsızlıkla bekliyorum. ” diye ekledi Yeşil.
Green bir dönüş tarihi belirtmese de, 4-8 Ocak’ta Sidney’de yapılacak testin kaçırabileceği tek maç olmasını umuyordu.
Kırık sağ işaret parmağının acısına göğüs geren Green, Alex Carey’e katıldı ve kaleci vurucu Marco Jansen tarafından yakalanıp bowling oynamadan önce yüzyılına ulaşmasına yardım etti.
“Acıyı hemen belli etmemeye çalışıyorsun. Tekrar gardımı aldım ve birkaç adım yürüdüm ve ‘Sanırım parmağım burada yerinde değil’ diye düşündüm. Kontrol ettim – biraz ters göründü, tek yolu bu Açıklayabilirim. Üzerinde zaten büyük bir kesik vardı, ardından taramadan sonra kötü haberi aldım” dedi Green.
Ancak Green, Çarşamba günü 45 tur daha ekleyerek dört yılda yarım asırda puan alan ve aynı Testte beş kaleyi alan ilk Avustralyalı oldu.
“(Böyle bir sakatlıktan sonra) oynayabileceğiniz sadece birkaç şut var ve savunmanız gereken dışında her şey var. Bu zihniyette olduğunuzda, gerçekten ne yapacağınızı çok net bir şekilde bildiğinizde komik,” diye ekledi lütfen.