Her koşulda oynayabilecek bir oyuncu olmak istiyorum: Washington Sundar | kriket haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
YENİ DELHİ: Çok yönlü, gelecek vaat eden Hintli Washington Pazarı Cuma günü, her durumda ve takımın ona ihtiyaç duyduğu her yerde oynayabilecek oyuncu olmak istediğini açıkça belirtti.
“Son maçta benim için harika bir fırsattı. Gelecek yıl Dünya Kupası ile her durumda, her kombinasyonda ve takım nerede olursa olsun oynayabilen bir oyuncu olmak istiyorum. Her yerde maç kazanmak istiyorum.” benden oynamamı isterler, oynarım. Bu, olmak istediğim türden bir oyuncu” dedi. Washington Chattogram’da Bangladeş’e karşı üçüncü ODI’nin arifesinde söyledi.
Washington geçtiğimiz günlerde durumun talebine göre Yeni Zelanda turunda kararlılığını gösterdi.
“Yıllar boyunca bana verilen rol bu. Belirli bir iş bunu gerektiriyor ve ben bu şekilde çok özel olarak çalıştım.
Washington, “Pozisyonlar benden neyi gerektiriyorsa, o şekilde çalıştım. Bu belirli şekillerde çalıştım,” diye ekledi.
Hindistan’ın kaybettiği Bangladeş serisinin önceki iki maçında beş kaleyi ele geçiren Washington, sıkı çalışmasının sonunda meyvesini verdiği için çok mutlu.
“Geçtiğimiz birkaç ayda tüm sıkı çalışmanın karşılığını aldığıma sevindim. Umarım önümüzdeki aylarda ve yıllarda gerçekten iyi şeyler yapmaya devam ederim.”
“Potansiyelime katkıda bulunabilmek, takımın en çok maçı kazanması ve sonunda Dünya Kupası’nda çok çok başarılı olması için katkıda bulunmak istiyorum. Sadece şimdiki zamanda olmak ve iyi yapmaya devam etmek istiyorum. oyunun her alanında daha iyi hale geliyor.”
Hindistan, Bangladeş’teki her iki maçını da galibiyet pozisyonlarından kaybetti, ev sahibi açılışta 187’lik bir kovalamacada dokuzda 136’da ve ardından ikinci maçta yedide 271’e düşmeden önce altıda 69’a düştü.
“Dürüst olmak gerekirse, her iki maçta da şansımız vardı, ilk maçta bir kaleyle kazanmak için yaklaşık 50 tura ihtiyaçları vardı ve bizim de iyi bir şansımız vardı. Ve son maçta bile iyi bir şansımız vardı.
“İlk vuruşlarda altıda 70’tiler ve Shreyas ile Axar’ın vuruş şekliyle oldukça ikna edici bir şekilde kazanırdık ve Rohit bhai, oynadığı türden vuruş gerçek değildi.
“Bu sadece o kritik anları kazanmakla ilgiliydi, muhtemelen burada burada bir veya iki şeyi daha iyi yapmakla ilgiliydi. Bir günlük seriyi zirvede bitirmeye çalışacağız.”
Washington, Bangladeş tarafına övgüler yağdırdı.
“Bangladeş, özellikle evinde yüksek kaliteli bir takım. Bence evlerinde İngiltere’ye karşı sadece bir seri kaybettiler. T20 Dünya Kupası’nda iyi bir performans sergilediler.”
Mücadele eden ve tükenmiş Hint takımı, Cumartesi günü üç maçlık serinin son ODI’sinde Bangladeş’e karşı temiz bir taramanın utancından kaçınmaya kararlı olacak.
“Her maç daha iyi olmamız, ritmi yakalamamız ve tabii ki takım olarak gerçekten iyi performans göstermemiz için bir fırsat. Önümüzdeki 10 ayda çok fazla maç olmayacak, bu yüzden her maç bizim için çok önemli.” Kime karşı oynarsak oynayalım gerçekten iyi bir kriket markası oynamak istiyoruz.
Washington, “Bizim işimiz, potansiyelimizi kullanmak ve ihtiyacımız olduğunda daha iyi olmaya devam etmektir. Bu tür bir zihniyet içindeyiz ve gelişmeye devam edeceğiz” dedi.
(PTI girişi ile)