GUJCET Giriş Kartı 2023 gujcet.gseb.org’da yayınlandı, Gujarat CET salonu biletini buradan indirin

ManK

New member

Gujarat CET Salon bileti 2023: Gujarat Orta ve Yüksek Orta Öğretim yayınlandı Gujarat GUJCET 2023 Giriş Kartı. Gujarat Ortak Giriş Testine kayıt yaptıran adaylar, salon biletlerini şu adresteki resmi web sitesinden kontrol edebilir ve indirebilir: gujcet.gseb.org.
Takvime göre GUJCET 2023, 3 Nisan 2023 tarihinde tek vardiya olarak 10:00 – 16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Gujarat Ortak Giriş Testi, GUJCET 2023, Gujarat’taki çeşitli mühendislik ve eczacılık lisans programlarına kabul edilmek üzere adayları kısa listeye almak için yapılan eyalet düzeyinde bir giriş sınavıdır.
İndirme: {link: Gujarat GUJCET 2023 Giriş Kartı
Adaylar, Gujarat CET Hall Bilet 2023’ü kontrol etmek ve indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirler.
Nasıl indirilir GUJCET Giriş Kartı 2023?
1. Adım: gujcet.gseb.org adresindeki resmi web sitesini ziyaret edin
Adım 2: Ana sayfada “GUJCET 2023 Salon Biletini İndirmek İçin Tıklayınız” yazan linke tıklayınız.
3. Adım: Yeni bir sayfa açılacak, kimlik bilgilerinizle giriş yapın
Adım 4: GUJCET 2023 Salon Biletiniz ekranda görüntülenecektir.
5. Adım: İndirin ve ileride başvurmak üzere yazdırın
sınav modeli
Gujarat CET 2023 sınav anketi, her biri 40 puanlık Fizik, Kimya ve Matematik/Biyoloji olmak üzere üç bölüme ayrılacaktır. Adayların toplam 120 soruyu cevaplamaları için 3 saatleri vardır.
Adayların sınav tarihinde GUJCET 2023 salon biletinin bir kopyasını yanlarında bulundurmaları tavsiye edilir. Sınav giriş belgesi ve geçerli bir fotoğraflı kimliği olmayan hiçbir aday sınava alınmayacaktır.