Football Dynamo'yu Jirko, Skála ve Kristek yönetecek. Jihlava'da sona erdi

QasiM

Global Mod
Global Mod
Emil Kristek
| fotoğraf: Tom Blaek, MAFRA

Emil Kristek, Dinamo futbolundaki mevcut değişikliklerle bağlantı kurmayı reddetti. Artık bilgi kaynağı iDNES.cz doğrulandı ve Jihlava hokeyi eski genel yayın yönetmeni Budjovice'ye katılıyor. Önce Dukla bitişini duyurdu ve kişi Dinamo'nun gideceğini duyurdu.

Jihlav'da yıl proitch gerçekten vm. Kulübün web sitesi Kristek, benim için Dukla'nın tek hokey kulübü olduğunu ve onun bir parçası olmamın benim için çok şey ifade ettiğini söyledi.

Dynamo, öğleden sonra web sitesinde yeni yönetim ekibini (yani sahibi ve iş adamı Dalibor Jirka ve eski kulüp editörü Lubomr Skla) tanıttığında değişiklikleri doğruladı. Kristek hemen eski yeni görevinde çalışmaya başladı.

Dalibor Jirka, Budjovice'den bir girişimci ve aynı zamanda buradaki futbol akademisinin denetim kurulu başkanıdır. Çek futbol takımının uzun süredir başkanlığını yapan Lubomr Skla aynı zamanda konseyin de üyesi.

Emil Kristek, yönetici editör olduğu 2004 yılından bu yana Dynamo'da çalışıyor. Vladimr Koubek kulübe katıldıktan beş yıl sonra bile resmi değildi. Pitom'un Jihlav hokey kulübünde çalışması gerekiyordu. Futbol dışında Erbia Holding a.s.'nin yönetim kurulu üyesi ve CE Energy s.r.o.'da yönetici olarak görev yapmaktadır.

Kulübün transferi sırasında Dlouhy Koubka

Kulübün yeni sahibine devredilmesindeki sorun, mevcut satış için Koubek'ten 12 milyon kron talep eden eski sahiplerin kabul edilemez durumudur.

Mülkün eski sahibi iDNES.cz için yaptığı basın açıklamasında, geçtiğimiz çarşamba günü ilk birimin faaliyet dışı bırakılması için mahkemeye başvurduklarını duyurdu. Böylece kulübün devri geçerli olacak ancak ileride yeni sahibi bunu tekrar talep edebilecek.

Kulübün hisseleri Koubka'nın ticari şirketi CS ticaret hizmetine ait olduğundan ve bu onun tek mülkü olabileceğinden, iki mal sahibinin borçlarını buradan alamayacağını açıkladı.