Dedesi sayesinde Řehula triatlondan vazgeçmedi. Olimpiyat madalyasını kazanmak için sakatlığını atlattı

QasiM

Global Mod
Global Mod
Triatlon'un ona verdiği özgürlük duygusu onu bu spora hayran bıraktı ve bugün hala bu sporu Pilsen takımına tercih ediyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen çocuk ve gençlik olimpiyatlarında da bayrak taşıyıcısı olarak Pilsen bölgesinin yönetimine öncülük etti.

Triatlon bu unsurları birleştirir. Su, hava ve toprak, ne istersem var. Avcı biraz rahatlar, kendini tanır ve satışlarla bütünleşir, Ehul'un uzun zamandır sevdiği sporla ilk tanıştığında hatırladığı duygular bunlardır.

2016 yılında yeni yeteneklerin yetiştirilmesi amacıyla Pilsen'de triatlon akademisi kurdu. Trenrsk sadece yurt içinde değil yurt dışında da deneyim kazandı. Geçmişte Avustralya Ulusal Birliği için çalıştı veya Jin Korea'nın temsilci ekibine liderlik etti. Avustralya'da bir et sırası var. Avcı, dünyanın en yüksek parametrelerinin baştan çıkarıcısıdır.

Kontuarlardaki harika sporcuların sayısı, bu sporun ideal sezonda bile popülerliğiyle açıklanıyor. Avustralya'da hava tüm yıl boyunca sıcak olduğundan yeşil hazırlıklarım var. Esk'te kış yavaşlayacak ve ardından dikenli saatlerin yokluğu yetişmek zorunda kalacak, ehula.

Jan Ehuly'e göre triatlon Çek Cumhuriyeti'nde giderek daha popüler hale geliyor. Şu anki azizlerim arasında tarihteki en iyi kuzugöbeği gözlemliyorum. Çek triatlon takımı başta olmak üzere, Avrupa ölçeğinde yarışlar yapma hedefi olan güçlü bir takımız. Ancak Esho triatlonunun seviyesi düştü. Bir kod var ve bazı yeteneklere ihtiyacımız var çünkü iş sürecine girmek istiyorlar ve o anda spor bir kenara bırakılıyor, pişman oluyor.

Jan ehula uzun yıllar güneyde yaşadı ama şu anda Pilsen'de yaşadı ve merkezden umav'a giderken Masnice krom'a doğru yola çıktı.

Tarihsel olarak en kötü Çek triatloncu da evinde aynı durumu yaşadı. Oğlu Jakub, 2015 yılında çocuk ve gençlik olimpiyatlarında altın madalya kazansa da daha sonra çalışmalarına ağırlık verdi. Jakub halen çeşitli sporlarla uğraşmaktadır ancak bazı sporcuların kariyerlerinin sonunda çocuk olimpiyatlarına katılmaları gerektiğinin bir örneğidir, k ehula.

Ayrıca kendi tecrübesiyle takipçilerine ilham veriyor. Profesyonel kariyeri boyunca birçok geri dönüş yaptı. Ama asla pes etmedi. 1997'de kötü bir bisiklet kazası geçirdim ve tüm baştan çıkarıcı kariyerimi tamamlamayı düşündüm. Hatta birkaç hafta sonra bile dedeme ondan kurtulması için yalvardım ama o kesinlikle benim için üzülmedi. Tam tersine bugüne kadar aklımda kalan tek bir cümle söyledi: Genç adam, sen savaşa gittin, o halde savaşmaya bak. O anda nettim, hala Ehula'nın gülümsemesiyle.