Cristiano Ronaldo patlayıcı TV röportajı hakkında “İstediğim zaman konuşurum” diyor | futbol haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
AL-SHEHANİYA (Katar): Cristiano Ronaldo, Manchester United forveti oyuncusunun kulüp tarafından ihanete uğradığını ve ayrılmaya zorlandığını söylediği patlayıcı TV röportajının ligde dikkat dağıtacak bir şey olmadığına inanıyor. Portekiz Dünya Kupası’nda soyunma odası.
Portekiz kaptanı, eylemlerinin taraf üzerindeki etkisinden endişe etmediğini ve Dünya Kupası’nı kazanma şansları konusunda iyi hissettiğini de sözlerine ekledi.
Ronaldo Pazartesi günü düzenlediği basın toplantısında “Hayatımda en iyi zamanlama her zaman benim zamanlamamdır” dedi.
“Başkalarının ne düşündüğünü düşünmek zorunda değilim. İstediğim zaman konuşurum. Oyuncular beni yıllardır çok iyi tanıyorlar ve nasıl biri olduğumu biliyorlar.”
“Aç ve odaklanmış hırslı bir grup. Bu yüzden eminim ki (röportaj) soyunma odasının konsantrasyonunu ve odağını sarsmayacaktır.”

Kendisine üçüncü şahıs olarak atıfta bulunan Ronaldo, “Onunla ilgili her şey her zaman eleştiri ve tartışmaya yol açacaktır” dedi.
37 yaşındaki Ronaldo, kameralara yakalanan ve viral olan orta saha oyuncusu Bruno Fernandes ile kendisi arasındaki garip tokalaşmanın Portekiz ve United takım arkadaşları arasındaki bir şakanın sonucu olduğunu doğruladı.
Ronaldo, “Onunla (Fernandes) ilişkim mükemmel. “Onunla şaka yapıyordum. Uçağı geç geldi ve tekneyle gelip gelmediğini sordum. O kadar.
“Soyunma odasındaki atmosfer mükemmel. Sorun yok. Grup korunuyor. Ve bu fırsatı değerlendirerek şunu söylüyorum: hakkımda soru sormayı bırakın.”
Perşembe günü Lizbon’da Nijerya ile oynanan hazırlık maçını mide sorunu nedeniyle kaçıran Ronaldo, Cuma günü Katar’a geldiğinden beri her zamanki gibi takım arkadaşlarıyla antrenman yapıyor ve kendini formda hissettiğini söyledi.

Ronaldo, “Kendimi harika hissediyorum, iyileştim ve iyi antrenman yapıyorum ve Dünya Kupası’na mümkün olan en iyi şekilde başlamaya hazırım” dedi.
“Bu Portekiz takımının büyük bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyorum. Kesin olarak kazanabileceğimizi düşünüyorum, ancak bir sonraki maça konsantre olmalıyız. Bu yüzden Gana’ya odaklanın, bir galibiyet alın ve oradan devam edin.”
“Sonunda kimin en iyi takım olduğunu göreceğiz, ancak Portekiz’in bu Dünya Kupası’ndaki en iyi takım olduğuna inanıyorum. Ancak bunu sahada göstermeliyiz.”
Portekiz, Dünya Kupası H Grubu’nda Gana, Uruguay ve Güney Kore ile karşı karşıya geliyor.