Cameron Green ‘Boxing Day’ Testi Öncesinde İyi Bir Yerde | kriket haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
Avustralya çok yönlü kameron yeşili Son zamanlarda takımın çok iyi oynamasıyla pek bir izlenim bırakmadığını kabul etti, ancak “iyi bir alanda” olduğunu ve Melbourne’de Güney Afrika’ya karşı yapılacak “Boxing Day” testi öncesinde rolünü oynamaya hazır olduğunu söyledi.
Green, Avustralya’nın ayın başlarında West Indies karşısında kazandığı iki Test galibiyetinin ilkinde vuruş yapmadı ve ikinci maçta sadece dokuz ve beş puan aldı.
Daha sonra, Avustralya’nın Güney Afrika’ya karşı yaptığı açılış Testinin ilk vuruşlarında 19 topa 18 vuruş yaptı ve ev sahibi sadece iki gün içinde zaferi perçinlediği için ikinci vuruşlarda gol atamadı.
Üç Testte sadece 32 kez bowling oynadı, ancak Güney Afrika’ya karşı kazandıkları zaferde sahada beş kez yakalandı.
Green gazetecilere verdiği demeçte, “Benim için kesinlikle yaza garip bir başlangıçtı çünkü yapacak çok işim yoktu.”
“Çok yönlü bir oyuncu olarak, takımın ihtiyacı olduğunda yardım eden bir adamsın. Şu anda bana gerçekten ihtiyaç yokmuş gibi geliyor, ama bu açıkça ne kadar iyi oynadığımızın bir işareti.”
Green, çağrıldığında keskin kalmak için antrenmanlarda çok çalıştığını söyledi.
“Bakabileceğiniz tek şey nasıl antrenman yaptığınız ve kendimi oldukça iyi bir alanda hissediyorum” diye ekledi.
“Topa iyi vururum. Çok fazla oyun süreniz yoksa, ne durumda olduğunuzu görmenin tek yolu bu. Filelerde kendimi oldukça iyi hissediyorum.”