Bunu engelleyecek cesareti yok, dedi Baba, Fiala ve Göçmen Anlaşması hakkında.

HakikaT

Global Mod
Global Mod
Fiala’nın Çek Cumhuriyeti’ne döndükten sonra göçmen anlaşması konusundaki tutumunu açıklamak zorunda kalacağı noktadan sonra, köpek oy pusulasını tekrarladı, Babi bir oyla galip gelmedi.

Mm burada olmayan biri için ayağa kalkması gerek, ardından Babie’nin görünüşüne İçişleri Bakanı Vt Rakuan yanıt verdi. Rakuan, “Kim ararsa, Polonya ve Macaristan ile birleşelim, ne yapacağını bilemeyecek ve yabancı ülkeleri temsil etmeyecek” dedi.

Timmerman’ları sadece Yeşil Anlaşma ile değil, Göçmen Anlaşması ile de mahvettiniz, o Babi’sini sarhoş etti. Hollandalı politikacı Frans Timmermans, Avrupa Komisyonu’nun başkan yardımcısıdır.

Hükümet, Putin rejimi altındaki Ukrayna’dan gelen mülteciler Çek Cumhuriyeti’nde kalıcı koruma altında oldukları sürece, Çek Cumhuriyeti’nin dünyanın diğer bölgelerinden gelen göçmenleri kabul etmeyeceği zaman herhangi bir ödeme yapmak zorunda olmadığını savunuyor.

Avrupa Birliği’nin göçmen politikası reformunun özü, Polonya devletlerinin göç sorunuyla nasıl başa çıkmak istediklerine ilişkin kararlarına dayanan dayanışmadır.

İçişleri Bakanı ve STAN Vt Rakuan birkaç gün önce mültecileri kendi ülkelerine getirmenin yanı sıra, hem etkilenen ülkelere mali yardım hem de AB’nin dış sınırının korunması ve sınır prosedürü konusunda yardım olması gerektiğini söyledi. Parlamento. Bu noktadan sonra, Fiala göçmen paktı konusundaki tutumunu açıklamak zorunda kalacağı zaman, köpek defalarca bir oyla oylandı, galip gelmedi.

Dişlerim bununla dolu, dedi Benda. Muhalefetin anlaşmazlığı tek oyla bitirme girişimini reddetti

Muhalefetteki SPD ve ANO daha sonra birbirini takip ederek iki saatlik bir gecikmeyle sorunu bitirmeye çalıştı. Yasaların oylanması için Cuma günleri saat 09:00 ile 14:00 arası ayrılmıştır.

ODS Milletvekili Marek Benda, “Bu benim için dişlerle dolu” yanıtını verdi. Ve ekinler hakkında anket yapılması çağrısında bulundu.

Milletvekilleri daha sonra kulübün tavsiyesi nedeniyle ve Temsilciler Meclisi liderliğindeki bir konuyu, milletvekillerinin harekete geçip geçmeyeceklerini veya birinin son okul gününde ölüp ölmeyeceğini tartıştılar. Daha sonra bahçeyi tekrar tekrar 11:30’a kadar uzattılar.

Dizel pahalıdır. Parlamentonun bir dış tüketim vergisi olması gerekiyordu

Cuma günü, milletvekillerinin hükümetin dizele yönelik bir dış tüketim vergisi önerisini onaylaması gerekiyordu. Değişiklik, vergiyi litre başına 1,5 kron artırarak Nisan ayına kadar ödenen seviyeye yükseltiyor. O zamanlar hayalin asıl amacı, mazot fiyatlarının düşük olmasından dolayı taşıyıcıları rahatlatmaktı.

Başlangıçta, cari oranın yıl sonuna kadar geçerli olması gerekiyordu, ancak hükümet fiyatlar nedeniyle şimdi yükseltmek istiyor, Ağustos’tan itibaren belli olacak. Federal Maliye Bakanlığına göre, rüya oran ayda yaklaşık 800 milyon krona mal olacak.

Milletvekilleri sağın muhalefetini oylayacak, onlara göre cari oran yıl sonuna kadar devam edecek veya yılın geri kalanında 50 hals veya litre başına sadece 5 hals artacak.

Ayrıca, Çek Cumhuriyeti’ndeki durum nedeniyle, kabinenin devlet teşebbüsünün temel adını geliştirmesine izin verecek bir teklif var.

Şu anda Çek Cumhuriyeti’nde altı yüz işletme var. Mevzuat değişikliğine göre, ortak girişimin sermayesi stratejik projeler, kamu ihtiyaçlarının karşılanması veya stratejik yatırımlar için kullanılabilir.

ANO muhalefeti, yetkilendirme teklifinde, hükümetin yeri olan Parlamento’nun yeni isme karar vermesini savunuyor. İçişleri Bakanlığı’na göre, taslağı hazırlayan taraf olarak, ülkenin mevcut durumuna göre değişiklik ihtiyacına işaret edildi. Şirket şu anda mevcut 3.200 şubesinden 300’ünü kapatıyor ve 100 çalışanını işten çıkarıyor. Hükümet bu hafta alın teriyle yeniden yapılanmayı onayladı.