Bir şansın olduğunu doğruladık, baskın hükümdarı Pavelka'ya sevindik

QasiM

Global Mod
Global Mod
Hradec Králové'nin rüya gibi 1:2'lik skorunun ardından Taskav'ın en azından Pardubice'de iki yenilmez rakibiyle karşılaşacağı kesin. Yine Hradec Králové'nin buzunda yapılacak dördüncü kurtarış, hangi durumda olacağını belirleyecek.

İyi bir büyük aslan, 0:3 durumu eleştirmeye değer mi?
Büyük. Biz bunu bir an önce kırmak istedik, seyircinin çok yardımı oldu ve böyle bir atımız oldu.

Sonunda siz iki değişken karar verdiniz. İlk defa takımı ortasından vurmak için değişiklik yapmak zorunda kaldınız. Kendinizi nasıl onurlandırdınız?
Gergindim. Sürücüyü biraz kafamda kurmuştum, farklı çıktı.

Neyi özledin?
Stele işaret vermek istedim ve Roman Will'in hareket edeceğini hissettim. İşaret verdim ama hareket etmedi. Bu yüzden diski hareket ettirmeyi denemek zorunda kaldım ve disk çıktı. Bazen öyle olur, bir şeyler hazırlayın ama durum farklı sonuçlanacaktır.

Sonunda Will'i ve ikinci yarıyı yendin ve kazandın. Kimin gideceğine nasıl karar verildi?
Karanlıkta iyi bir oyunum var, bugün yedi civarında oynadık.

Golü Hradec Krlov'dan Luk Pak attı, koçun çağrısı üzerine Pardubice'den Tom Zohorna'nın kaleye girmesi nedeniyle tanınmadı.

Bitime dakikalar kala Pardubice bir gol attı ve 2:1 öne geçecek gibi görünüyordu. Sonunda koçun, Pak'ın kalesinin kural dışı savunmasına işaret eden çağrısı onlara yardımcı oldu. Aklımdan neler geçiyordu, karar vermedim mi?
Pardubice'nin o golü atması yüze büyük bir tokat gibi indi. Bir telefon aldık, pek görmedi ama haberlerde bağlantının yüzde 50/50 orada olduğunu duydum. Onaylandı, hata olsa bile cevaplamamız gerekirdi diye düşünüyorum. Aslında durum 1:1'di ve cevap vermek zorunda değildik.

Stdaku nasıl vuruş yapacak, mola ne zaman golün mal olup olmayacağına karar verecek?
Miktar Önde, penaltı sırasının arkasında bulunan ve ileri gitmek yerine buza basıp ellerini kaldıran taraftarları gördüm. İşte böyle sonuçlanacağını umuyordum. Doğrudur o zaman sanki gl vermişiz gibi mutluyduk.

Pasta neredeyse tek bir hata yaptınız ve bu, gl Pardubice'nin 1:1'lik eşitliğini sağladı. Tk rna?
Ne zaman baksanız o hatayı yaptığımızda bu şekilde oluyor. Pastaki Natst, Pak'ın golünde belirleyici faktördü. Harika yakaladı, harika iş çıkardı. O halde hokeyimizi oynamaya hazırlanalım. Doğrulandı.

Serideki ilk noktayı biliyor musunuz, daha fazla kurtuluş için böyle bir ilişkiyi nasıl teşvik edebilirsiniz?
İlk maçlarda ance'nin var olduğunu kendimize kanıtladık, bu maç da bunu teyit etti.

Sout'u al