Bir ayyaş balkondan polise bira attı, polisin durumu süresince içki içmesine izin verilmiyor

HakikaT

Global Mod
Global Mod
Cezanın bir kısmı denetimli serbestlik memurları tarafından denetlenecek ve mahkeme Petar Zhrobski'ye denetimli serbestlik süresi boyunca alkol almaktan kaçınmasına karar verdi.

Sanığın mahkemenin ortasında ifade vermeyi reddetmesinin saçma olduğunu ifade etti.

2 Ağustos günü gece yarısından sonra polis, Pilsen'in merkezinde yol ortasında yatan sarhoş bir yabancının yanına gitti.

Yolda fıçıları oraya döküyoruz. Mavi ışığın yanındaki servis arabasını yaktık ve yola koyulduk. O sarhoştu. Onu kaldırıma çıkardık ve ikinci aracın ulaşım istasyonuna geçmesini bekledik. Bir süre sonra sanki birisi ağaçların üzerine bir şey döküyormuş gibi bir ses duydum. DM'yi kandırdık. Ve balkonda çıplak bir mue silüeti gördüm. Bir meslektaşım bir yabancıyı arıyordu. Sonra yukarıdan bir şey uçtu. Pavel K, hiçbir şeyde durmadım ve iş arkadaşımın çok uzağında kalmadı, diye açıkladı.

Bira bardağı diğer taraftan maksimum 1,5 metre uzağa indi. Hemen ayağa fırladım ve o tarafa doğru alay ettim, dördüncü ya da beşinci katın balkonundaydı. Kiel'deki bir meslektaşım. Sayfa arkadaşım David R., camın benden bir metre uzağa düştüğünü, o gün dışında hiçbir ses duymadığımı söyledi.

Olayın ardından parti polisi aradı ve polis, tahminlere göre yaklaşık yarım saat sonra partiyi açtı. Ter içinde kalmıştı, alkolmetre testini reddetti, sonunda kabul etti ve çeyrek saat sonra binde 2,36'yı patlattı.

Zejm bir sarhoş arkadaşına yardım etmek istedi

Polis memuruna göre, hapı aç kişiye fırlatmanın nedeni, örneğin sarhoş bir arkadaşlık olabilir. Tapudan iki saat sonra binde 2,36 oranında kapandı. Mahkeme yargıcı Michal Klma, kendisinin alkolün etkisi altında olduğunun özellikle doğru olduğunu ve sarhoş bir arkadaşına yardım etmek istemesi nedeniyle bu durumun özellikle geçerli olduğunu söyledi.

Zhrobskho'nun avukatı müvekkilinin aleyhine paketleme yapılmasını talep etti. Yarbay'ın sunduğu şey spekülasyon ve uydurmadır, savunmaya göre bu, sunulan delillerden anlaşılamamaktadır. Tarafların yaptığı atları öldürmenin zihinsel bir sarsıntıya, zihinde ölü bir nesneye yol açacağının kanıtlanamayacağını, önerisinin aksini açıkladı.

Yargıçlar yüzbaşıyı haklı buldu. Ayrıca cam şişenin sarılan kişinin elinden kayıp düşme ihtimalini de dışladılar çünkü evin topuğu ile cam maşrapanın kaldırıma çarptığı yer arasında 6 ila 7 metre mesafe var.

Birisi ağaç gövdesini bırakırsa dikey olarak aşağıya düşecektir. Bu sekizinci sınıf fiziği. Jüri, yelken açamayan böyle bir nesnenin, durakta kinetik enerjisini kaybetmemişse neden yörüngesinden birkaç metre saptığını açıklayamayacağımızı açıkladı.

Yargı dışı kararın içeriği de sanığın deneme süresi içerisinde alkol almış olmasıdır. Denetimli serbestlik görevlileri bununla ilgilenmeli. Bunun nedeni, son birkaç yılda, alkolün etkisi altında işlenen kabahatler (örneğin, kapının camının kırılması veya polis memurunun çalınması) nedeniyle para cezası ödüyor olmasıdır.

Partilere ya da polise karşı hiçbir şeyim yok. Holt üzerimde o kadar baskı kurdu ki onları cehenneme gönderdim, iznini saklı tuttuğunu söyledim.

Hakime göre pilotun partiye ya da sarhoş adama çarpmaması büyük üzüntüydü, o zamanki sorunu buydu. Yabancının kafasına bir lokma vursaydık, bir kişiye ve izinsiz girişe karşı 2 yıla kadar hapis cezasına çarptırılamazdık ama 2 yıldan 10 yıla kadar hapis cezası alabilirdik. senato başkanı Vladimr k.

Sarhoş genç intikam almak için yumruklarını açtı, sakinleştirdi ve kelepçeledi (29 Aralık 2023)