Avustralyalı Nathan Lyon eski işyerindeki Adelaide Oval kayıtlarını inceledi | kriket haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
MELBOURNE: Nathan Lyons bir zamanlar bahçıvan olarak çalıştı Adelaide oval fakat Avustralya spinner, Perşembe gününden itibaren West Indies’e karşı ikinci Testte hayranlık uyandıran kriket sahasında en yüksek kaleci olmak için bu hafta teklif verecek.
56 wicket ile Lyon’un, 2011 Avustralya Sri Lanka turu için seçilmeden önce belirsizliğe düştüğü bir mekanda büyük Shane Warne’dan uzaklaşmak için sadece bir zayiata ihtiyacı var.
Perth’de Batı Hint Adaları’na karşı dördüncü vuruşta maç kazandıran ‘altı fer’ de dahil olmak üzere sekiz kaleyi yenen 35 yaşındaki formda, gün içinde dönüm noktasına ulaşmak için çok fazla beklememeli. gece yarışması
Lyon, pembe topun da yardım eli uzatabileceğini söyledi.
Lyon Salı günü gazetecilere verdiği demeçte, “Vurucularla konuşuyorsunuz ve bazı vurucular geceleri dikişi toparlamakta zorlanıyor” dedi.
“Yani potansiyel olarak (siz) birkaç varyasyon daha atarsınız, vurucuyu tahmin etmeye çalışmak için çapraz dikiş gibi basit şeyler.”
Lyon, slip saha oyuncusu Steve Smith ile birlikte tüm zamanların ulaşabileceği bir başka rekora daha sahip.
Çift, Warne ve eski kaptan Mark Taylor’ın çıktısıyla eşleşen 51 “Smith’i yakaladı, Lyon’u bowling oynadı” kalesi için bir araya geldi.
Bu, bir kaleci olmadan en üretken bowling oyuncusu ve saha oyuncusu kombinasyonu için Avustralya rekorudur.
Smith, Lyon’un Perth’teki bowlinginden Batı Hindistan’ın üç numaralı Shamarh Brooks’u oyundan atmak için bir sersemletici dahil olmak üzere üç yakalama aldı.
Lyon, “Smithy dün bana o mesajı gönderdi ve tebrikler, biz (Taylor) ve Warnie ile eşitiz. Olaya bu şekilde baktığınızda oldukça dikkat çekici,” dedi.
“Smithy’nin orada olmasını seviyorum ve bana farklı hızlar ve formun nasıl göründüğü hakkında birçok geri bildirim veriyor.”