APSC CCE Hazırlık Sınavı 2023 Bugün: Giriş Bileti Bağlantısını Kontrol Edin, Önemli Sınav Günü Yönergeleri

ManK

New member

APSC CCE Sınavı 2023: Assam Kamu Hizmeti Komisyonu, APSC, CCE 2023 birleşik rekabet sınavını bugün 26 Mart’ta gerçekleştirecek. Sınava girecek adaylar APSC CCE Giriş Kartı bağlantısını ve diğer önemli sınav günü talimatlarını buradan görebilirler.
Programa göre, 2023 APSC CCE Ön Elemeleri sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki oturumda yapılacak. Sabah oturumu 10:00’da başlar ve 12:00’de sona erer ve öğleden sonra oturumu 14:00-16:00 arasındadır. Genel Çalışmalar-I ödevi 1. vardiyada ve Genel Çalışmalar-II ödevi 2. vardiyada yapılır.
İndirmek: APSC CCE Prelims 2023 Giriş Bileti
Adayların, sınav merkezine gelirken Assam CCE Salon Bileti 2023’ün bir kopyasını yanlarında bulundurmaları tavsiye edilir. Aşağıdaki adımları takip ederek erişim kartını indirebilirsiniz.
Nasıl indirilir APSC CCE Prelims Kabul Kartı 2023?
1. Adım: adresindeki resmi web sitesini ziyaret edin. apsc.nic.in
Adım 2: Ana sayfada, “Birleşik Rekabetçi (Prel) Sınavı 2022 için Kabul Kartını İndirin” yazan bağlantıya tıklayın
3. Adım: Yeni bir sayfa açılacak, bilgilerinizle giriş yapın
4. Adım: APSC CCE 2023 erişim kartınız ekranda açılacaktır.
5. Adım: İndirin ve ileride başvurmak üzere yazdırın
APSC CCE Prelims 2023: Önemli Sınav Talimatı
✧ Son dakika telaşından kaçınmak için sınav merkezine önceden haber verin.
✧ Lütfen sınav tarihinde CCE Prelims Kabul Kartınızı ve fotoğraflı kimliğinizi yanınızda bulundurun.
✧ Kesinlikle yasak olduğu için sınav salonunda herhangi bir elektronik cihaz taşımayın.
✧ Adayların sınava girmeden önce giriş kartındaki tüm yönergeleri okumaları tavsiye edilir.
✧ Adaylar sınav salonu içinde ve dışında tüm COVID protokollerine uymalıdır.