APPSC Group 4 Mains Hall Ticket 2023 psc.ap.gov.in adresinde yayınlandı, doğrudan bağlantı burada

ManK

New member

YENİ DELHİ: Andra Pradeş Kamu Hizmeti Komisyonu (APPSC) APPSC Grup 4 Ana Salon Bileti 2023 bugün, 27 Mart 2023. Junior Asistan ek Bilgisayar Asistanı (Grup 4) fonksiyonu için oda biletleri çıktı. Ana sınava giren adaylar, giriş kartını psc.ap.gov.in adresindeki resmi web sitesinden indirebilirler.
APSC Grup 4 Anadal Sınavı 2023’ün 4 Nisan 2023 tarihinde sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki vardiya halinde Bilgisayar Tabanlı Test (CBT) modunda yapılması planlanmıştır. 4. Grup Ana Sınavı için toplam 11.574 aday seçilmiştir.
Ana sınav için salon biletini indirmek için adaylar aşağıdaki adım adım kılavuzu takip edebilir ve ayrıca adaylar için doğrudan bir bağlantı vardır.
Nasıl indirilir APPSC Grup 4 Ana Salon bileti 2023?
1. Adım: adresindeki resmi web sitesini ziyaret edin. psc.ap.gov.in
Adım 2: Ana sayfada, APPSC Grup IV salon bileti (ana) için mevcut olan bağlantıya tıklayın.
Adım 3: Kullanıcı adınız ve şifreniz gibi giriş bilgilerinizi girin.
Adım 4: APPSC Grup IV Şebeke erişim kartınız ekranda görüntülenecektir.
Adım 5: Sayfayı indirin ve daha fazla ihtiyaç için bir çıktı alın.
Doğrudan bağlantı: Erişim kartını indirin
APPSC, 23/2021 bildirim numarasıyla Gelir Departmanında (Grup 4 Hizmetleri) yer alan toplam 670 Kıdemli Asistan – cum – Bilgisayar Asistanı boşluğunu dolduracaktır. Daha fazla bilgi için adayların resmi siteyi ziyaret etmeleri veya ayrıntılı duyuruyu kontrol etmeleri önerilir.