Cheteshwar Pujara: Avustralyalılar Cheteshwar Pujara’dan nefret etmeye bayılıyor, diyor hız belirleyici Josh Hazlewood | kriket haberleri

QasiM

Global Mod
Global Mod
YENİ DELHİ: Avustralya kalp pili Josh Hazlewood Cheteshwar Pujara’nın karşı karşıya gelmesi en zor vuruculardan biri olduğunu düşünüyor ve sonunda onun wicket’ını alırsanız, bunu hak etmişsiniz demektir.
Hindistan’a karşı Test serisi sırasında tendon yaralanması geçiren Hazlewood, Hintli topa vuran oyuncu Pujara’nın kalesine bir fiyat etiketi koyuyor ve onu görevden aldıktan sonra bir “heyecan” olduğunu söyledi ve Pujara’nın Avustralyalıların nefret etmeyi sevdiği biri olduğunu ekledi. “.
Pujara kısa süre önce Border-Gavaskar Trophy’de bir asırlık Test maçlarını tamamladı ve dört Testte fazla puan alamasa da yine de bazı önemli katkılarda bulundu.
35 yaşındaki oyuncu, 19 asır ve 35 ellili de dahil olmak üzere 102 maçta 7.000’den fazla test sürüşü yaptı.
Salı günü RCB podcast’inde Hazlewood, “Bowling oyuncuları için (Pujara’yı kovmak) daha büyük bir heyecan. Sonunda onun wicket’ını alırsanız, bunu hak etmişsiniz demektir,” dedi.

“Bu, çok çalıştığınız anlamına gelir. Onun (Pujara) karşılaştığı beşinci top olsun… önceki Test maçlarında onun için bowling oynadınız, bu saygıyı kazandınız ve o kaleyi hak ettiniz,” diye ekledi IPL 2022 sırasında RCB’ye öncülük eden ve 20 wicket alan Hazlewood.

1


Hazlewood, Hintli yiğit ile harika dövüşler yaşadığını ve kendisinin harika bir oyuncu olduğunu sözlerine ekledi.
“Yıllar boyunca büyük kavgalar ettiğim biri ve özellikle de Avustralya. Avustralyalıların nefret etmeyi sevdiği biri ama harika bir oyuncu ve bence bu Test kriketinin bir parçası. Onu çıkarırsanız, hak etmişsinizdir” dedi. IPL 2023 tendon yaralanması nedeniyle şüphe duyabilir.
(PTI girişleri ile)